Reklama

Reklama

ACTINA stworzyła potwora - komputer pokazowy dla AMD i Cooler Master

​ACTINA we współpracy z AMD i Cooler Master stworzyła maszynę, która będzie grała pierwsze skrzypce na wszystkich kolejnych targach i pokazach AMD. Jest to komputer o silnej konfiguracji oraz nieprzeciętnym, nowoczesnym i eleganckim wyglądzie. W końcu musi nie tylko dobrze się prezentować, ale także reprezentować godnie podzespoły marek, jaki i cały gamingowy brand ACTINA.

Do zbudowania tego komputera pokazowego wykorzystano najwyższej klasy komponenty światowych marek, nie oszczędzano też na oświetleniu i systemie wodnego chłodzenia. Efektem jest stworzenie potwora, w którym tylko ten system kosztował około dwa tysiące euro.

"Tworzenie komputerów pokazowych to z jednej strony ogromna przyjemność, bo można realizować projekty marzeń, a z drugiej istotna sprawa, bo maszyna taka musi być niesłychanie wydajna, cicha i bezpieczna, a przy tym jeszcze cieszyć oko. Mam nadzieję, że dzięki współpracy z topowymi markami, sprostaliśmy zadaniu" - mówi Konrad Kostrzyński, koordynator produkcji komputerów w ACTION S.A. 

Reklama

Zresztą zobaczcie sami, jak wyszło - poniżej zamieszczony został embed z wideo. W specyfikacji komputera pokazowego dla AMD i Cooler Master znalazły się między innymi:

  • 16-rdzeniowy AMD Ryzen 9 3950X
  • karta graficzna Radeon AMD VII z 16 GB pamięci HBM2
  • obudowa Cooler Master Cosmos C700M
  • zasilanie 1200 W mocy z PSU od Cooler Master, opatrzonym certyfikatem sprawności 80+ Titanium
  • płyta główna ASRock X570 Aqua wyposażona w blok wodny Aqua Cooling Armor
materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Actina

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy