Reklama

Aplikacja Twitch dla telewizorów Samsung Smart TV

​Od teraz na telewizorach Samsung Smart TV można zainstalować odnowioną i popularną aplikację do strumieniowego przesyłania materiałów video. Twitch jest już dostępny na wszystkich telewizorach Samsung Smart TV z lat 2018-2022.

Samsung konsekwentnie rozszerza swoją ofertę aplikacji dostępną na telewizorach Smart TV, nie zapominając o graczach. Teraz przyszła pora na specjalną platformę dla fanów oglądania wirtualnych zmagań innych użytkowników. Twitch to najbardziej znane i lubiane tego typu rozwiązanie, służące do transmisji na żywo gier czy wydarzeń e-sportowych. Oglądanie innych streamerów (graczy) stanowi dzisiaj świetną rozrywkę, która skupia sporą społeczność fanów na całym świecie.

Popularna aplikacja jest dostępna w języku polskim na wszystkich telewizorach Samsung, wyprodukowanych w latach 2018-2022. Co więcej, po zeskanowaniu kodu QR, widocznego na ekranie, zapewnia także łączność ze smartfonem. Za pośrednictwem jego klawiatury można na bieżąco można komentować na ekranie telewizora zmagania naszych ulubionych streamerów i razem budować społeczność graczy.

Reklama

Posiadacze tegorocznych telewizorów Samsung mogą korzystać z aplikacji Xbox Game Pass na Smart TV. Wystarczy dostęp do internetu, wykupiony abonament do Xbox Pass oraz pad od XBOX czy PS lub inne, wykorzystujące Bluetooth, aby korzystać z setek gier z biblioteki Xbox Game Pass, które są strumieniowane od razu na ekran telewizora. Xbox App wystarczy pobrać ze sklepu z aplikacjami i można od razu cieszyć się nieograniczoną rozrywką.

Esporter/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv | Samsung
Reklama