Reklama

Reklama

IKEA - meble i akcesoria dla graczy trafią do Polski

​Szwedzka sieć sklepów z meblami i akcesoriami przygotowała kolekcję z myślą o graczach. Jej premiera odbędzie się już w październiku, także w Polsce.

Gracze stanowią coraz obszerniejszą grupę odbiorców. Coraz więcej producentów kieruje do nich swój przekaz marketingowy i tworzy produkty z myślą o nich. W październiku dołączy do nich IKEA, wprowadzając do swoich sklepów sporą liczbę mebli i akcesoriów przeznaczonych do gamingu.

Szwedzki gigant podjął współpracę z marką Asus ROG, specjalizującą się w tworzeniu akcesoriów i peryferiów dla graczy. W jej wyniku do Chin oraz Japonii trafiły produkty skierowane do osób zainteresowanych wirtualną rozrywką. W październiku dołączą do oferty w pozostałej części globu, w tym w Polsce.

Reklama

W ramach kolekcji IKEA Gaming przygotowano sześć serii mebli oraz akcesoriów: Uppsel, Lånespelare, Matchspel, Gruppspel, Utespelare oraz Huvudspelare. Co prawda tylko pierwsza z nich powstała w całości we współpracy z Asus ROG, ale możemy być pewni, że IKEA zdobyła dzięki niej doświadczenie, które zaprocentowało także przy projektowaniu pozostałych.

IKEA Gaming to w sumie przeszło trzydzieści produktów stworzonych z myślą o graczach. Są wśród nich biurka i fotele czy komoda z szufladami, ale także akcesoria, takie jak myszka bungee, lampka pierścieniowa, poduszka pod kark czy uchwyt na kubek.

Jesteśmy niezwykle ciekawi oferty IKEA Gaming i chętnie przetestujemy przynajmniej niektóre z zaprojektowanych produktów. Współpraca z Asus ROG pozwala sądzić, że będą to meble i akcesoria na naprawdę wysokim poziomie. Jak będzie w rzeczywistości, przekonamy się już w październiku.

INTERIA.PL

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy