Reklama

Jesteś youtuberem albo streamerem? Ten gadżet jest właśnie dla Ciebie

​Bez sprzętu oferującego możliwość rejestrowania obrazu w wysokiej jakości HD, twórca nie ma co liczyć na sukces swojego kanału. Dla youtuberów i streamerów AVerMedia oferuje grabber Live Gamer HD 2.

Najważniejsza w grabberach jest oczywiście jakość nagrywania. LG HD 2 pozwala rejestrować i streamować nieskompresowane filmy w 1080p i przy 60 klatkach na sekundę. Jeśli jednak użytkownik z różnych powodów zamierza skompresować materiał, nic nie stoi na przeszkodzie, by to zrobić.

Czy do korzystania z grabbera potrzebna jest fachowa wiedza? Na szczęście nie: urządzenie AVerMedii korzysta z technologii plug&play, dzięki czemu użytkownik posiadający Windows 10 nie musi martwić się o instalowanie sterowników. Wystarczy podłączyć LG HD 2 do gniazda komputera i sprzęt będzie gotowy do pracy.

Reklama

Grabber wyposażono zarówno w wejście HDMI, jak i analogowy port 3.5 mm. Dzięki takiemu rozwiązaniu LG HD 2 współpracuje nie tylko z PC-tami i konsolami, ale również z mikserami do miksowania dźwięku.

LG HD 2  posiada oprogramowanie RECentral 3, które ma pomóc użytkownikowi w przyciągnięciu i utrzymaniu widzów na swoim kanale, umożliwiając m.in. wstawianie interaktywnych elementów czy atrakcyjniejszego tła. Co więcej, twórca może na bieżąco edytować materiał, a gdy już skończy, udostępnić go przez wciśnięcie jednego przycisku.

Grabber Live Gamer HD 2 kosztuje około 880 zł.

Dane techniczne:

  • Wejście: HDMI, 3.5 mm audio
  • Wyjście: HDMI (pass-through), 3.5 mm audio
  • Interfejs: 1 x PCI Express 2 Gen
  • Maksymalna rozdzielczość: 1080p60
  • Oprogramowanie: RECentral 3
  • Wymiary: 125x151x21.5 mm
materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: AverMedia
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy