Reklama

Razer Goliathus Extended Chroma Fortnite - gigantyczna podkładka dla wybrańców

Gracze coraz częściej zdają sobie sprawę, że jakość akcesoriów może mieć ogromny wpływ na wyniki w grach. Podkładka pod mysz Razer Goliathus Extended Chroma Fortnite Edition jest tego doskonałym przykładem. Spędziłem z nią kilka intensywnych sesji gamingowych i jestem pod wrażeniem jej możliwości.

Na początku, muszę przyznać, że wielkość podkładki zrobiła na mnie wrażenie. Jest ogromna (294x920x3 mm). Ale to właśnie ta cecha sprawia, że jest tak funkcjonalna. Duża powierzchnia pozwala na swobodne ruchy myszą. Nie musicie obawiać się o wyjechanie poza krawędź nawet podczas bardzo dynamicznej rozgrywki i przy bardzo szerokim zakresie ruchów.

Powierzchnia Razer Goliathus Extended Chroma Fortnite to mikroteksturyzowana tkanina, która zapewnia niesamowitą precyzję. Mysz sunie po niej gładko, bez najmniejszego oporu. Testowałem podkładkę z kilkoma różnymi myszkami - zarówno optycznymi, jak i laserowymi - i za każdym razem efekty były doskonałe. Co więcej, tkanina jest przyjemna w dotyku i nie męczy nadgarstków nawet podczas długich sesji.

Reklama

Razer zadbał również o stabilność podkładki. Spód wykonano z antypoślizgowej gumy, która zapewnia pewne trzymanie na biurku. Nawet przy gwałtownych ruchach myszą podkładka pozostaje na miejscu. To bardzo ważne nie tylko podczas rozgrywki, ale także podczas pracy, do której Razer Goliathus Extended Chroma również doskonale się nadaje.

Podkładka jest łatwa w utrzymaniu czystości. Materiał jest odporny na zabrudzenia, a ewentualne plamy można łatwo usunąć wilgotną szmatką. To praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza gdy na biurku czasem pojawiają się przekąski czy napoje.

Podświetlenie RGB to kolejny atut Razer Goliathus Extended Chroma Fortnite. Krawędzie podświetlone są jasnym, równomiernym światłem, które można dostosować za pomocą oprogramowania Razer Synapse. Mamy do wyboru 16,8 miliona kolorów i wiele efektów świetlnych. Podświetlenie jest jednolitym pasmem, ale pomimo tego efekty wyglądają imponująco.

Podkładka posiada jednostkę kontrolną umieszczoną w lewym górnym rogu. Jest to małe pudełko z kablem USB, które nie przeszkadza w ruchach myszą. W tej jednostce znajduje się pamięć, która automatycznie uruchamia oprogramowanie Razer Synapse po podłączeniu do komputera. To wygodne rozwiązanie, które oszczędza czas i pozwala szybko skonfigurować podświetlenie.


Oczywiście jako że jest to akcesorium inspirowaną marką Fortnite na podkładce znajdziecie motyw inspirowany kultowym busem bojowym i lamą zaopatrzeniową Fortnite. Podkładka Razer Goliathus Extended Chroma - Fortnite Edition zawiera również lotnie Dauntless Dragon w zestawie.

Podsumowując, Razer Goliathus Extended Chroma Fortnite to świetny wybór dla każdego gracza, nie tylko fana gry Fortnite. Jej duża powierzchnia, tkanina zapewniająca precyzyjną pracę oraz efektowne podświetlenie RGB sprawiają, że to obecnie jedna z najlepszych podkładek dostępnych na rynku (chociaż ma już na karku kilka lat). To rozwiązanie, które przyda się profesjonalistom (lub pretendentom), ale różnicę poczują też casualowi gracze oraz osoby szukające dobrej podkładki do codziennego użytkowania czy pracy. A przy okazji upiększy stanowisko gamingowe (i/lub miejsce pracy). Do zakupu zachęca też cena - 279 złotych.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Razer | Fortnite
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy