Reklama

Reklama

Streamer prezentuje komputer za 40 tysięcy złotych

​Dr DisRespect pochwalił się nowym komputerem, którego wartość może zapierać dech w piersiach, ponieważ jak wynika z wyliczeń jednego z portali internetowych za taki zestaw należy zapłacić nawet 40 tysięcy złotych.

Dr Disrespect to jeden z najpopularniejszych streamerów, który w przeszłości zasłynął z niejednej kontrowersji, ale zawsze mógł liczyć na oddanie swoich fanów. Aktualnie ma on na platformie streamingowej, na której prowadzi transmisje, 4,3 mln obserwujących i jest to całkiem imponujący wynik. Tym razem zaskoczył on reklamą nowego komputera, złożonego przez firmę Digital Storm. I chociaż nie znamy oficjalnej ceny sprzętu to portal Dextero postanowił samodzielnie wyliczyć, ile pieniędzy powinno się wyłożyć na tego typu konfigurację. Okazuje się, że całkiem sporo, a dokładniej 10 tysięcy dolarów, co w przeliczeniu daje około 40 tysięcy złotych.

Reklama

Zaznaczono jednak, że to tylko szacunki, zaś konkretna wartość nie jest realna do obliczenia, ponieważ PC dostał autorski system chłodzenia i przy okazji nie są znane detale dotyczące zasilacza. Jeśli chodzi o to, co znalazło się wewnątrz obudowy, to mamy AMD Threadripper 3990X 2.9 GHz 64-Core, karty graficzne 2x NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti 11GB, pamięć RAM G.Skill Ripjaws V 256 GB (8x 32 GB) DDR4, dyski SSD 2x Samsung 970 Evo 2 TB NVME, płyta główna ASUS ROG ZENITH II EXTREME ALPHA EATX sTRX4, wentylatory 14x Corsair ML140 PRO RGB czy obudowa Aventum X.

Zapewne jest to najmocniejsza konfiguracja sprzętowa do gier dostępna w tej chwili na rynku, więc Dr Disrespect będzie mógł oczywiście bez żadnych przeszkód katować każdą grę na maksymalnych dostępnych ustawieniach graficznych. Bez wątpienia to dość oryginalny internetowy celebryta, który w przeszłości zasłynął z przyznania się do zdrady żony czy zbanowania konta na Twitchu przez stream z targów E3. Doszło nawet do incydentu związanego ze strzelaniem w jego dom.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Dr DisRespect

Reklama