Reklama

​Amouranth będzie tworzyć treści "przyjazne rodzinie"

Internetowa działalność popularnej gwiazdy Twitcha Kaitlyn "Amouranth" Siragusy jest tak zdywersyfikowana, że ciężko wskazać projekty, którymi Amerykanka się... nie zajmuje. Najnowsza współpraca nawiązana przez kontrowersyjną celebrytkę ma być jednak zupełnie inna od wszystkiego, co widzieliśmy do tej pory.

Amouranth przez lata swojej działalności dała się poznać jako tzw. "basenowa streamerka". Oczywiście prócz tego 29-latka stale rozkręcała swoje kolejne dochodowe przedsięwzięcia. Zakupiła stację benzynową, stała się współwłaścicielką firmy produkującej baseny i akcesoria, jak również poczyniła inwestycje w akcje firm: Amazon czy Visa.

Przy okazji stale realizowała się na Twitchu, gdzie wyrosła na największą kobiecą gwiazdę streamingowego giganta. Jednocześnie też prowadziła swoją mniej subtelną karierę w serwisie OnlyFans, sprzedając zdjęcia i filmy nasycone sporą dawką erotyzmu. To właśnie na tej przystani Siragusa miała zarabiać ponad 1,5 mln dolarów miesięcznie.

Reklama

Amouranth poszerza współpracę z OnlyFans - będzie tworzyć treści "przyjazne rodzinie"

W rozmowie z portalem EssentiallySports Amouranth uchyliła rąbka tajemnicy o nadchodzącym dużym projekcie. Kontrowersyjna streamerka wyznała, że będzie współpracować z serwisem OnlyFans przy tworzeniu treści "bardziej przyjaznych rodzinie".

W praktyce OnlyFans rozwija równolegle swój drugi serwis o nazwie OFTV. Możemy tam znaleźć znacznie łagodniejsze filmy dotyczące rozmaitych tematyk: siłowni, gotowania, mody, sportu, podróży, jak również rozmaitych ciekawostek. Nie sposób nie odnieść wrażenia, że portal stanowi konkurencję dla YouTube’a jeśli chodzi o treści tam udostępniane.

Amouranth miałaby prawdopodobnie prowadzić swój własny cykl programów na OFTV. Prócz tego, że seria byłaby delikatniejsza pod względem treści i pozbawiona znamion erotyzmu, więcej szczegółów nie jest znanych.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv | Amouranth

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy