Reklama

Amouranth chce wykorzystać sztuczną inteligencję do swojego kolejnego biznesu

W branży streamerskiej Kaitlyn Siragusa znana szerzej jako "Amouranth" praktycznie nie ma już z kim się prześcigać, jeśli chodzi o wymyślanie kolejnych, coraz bardziej szalonych pomysłów na spieniężenie swojej kariery...

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu Internet obiegła kolejna sensacja związana z amerykańską gwiazdą streamingu. Amouranth ujawniła, że wraz z polskim producentem piwa, firmą The Order of Yoni, chce stworzyć waginalne piwo ze swoich... waginalnych bakterii.

Pomysł brzmi absurdalnie, ale został już zrealizowany w przeszłości i odbił się całkiem sporym echem wśród internetowej społeczności. Jeszcze wcześniej Siragusa wydała na rynek swój produkt - zabawkę erotyczną dla dorosłych - uformowaną z genitaliów słynnej celebrytki.

Amouranth posłuży się sztuczną inteligencją i stworzy nowy biznes?

Amouranth ma teraz kolejną intrygującą koncepcję biznesową. Kontrowersyjna osobowość chciałaby, by platforma OnlyFans mocniej popracowała nad sztuczną inteligencją. Według niej da się stworzyć narzędzie, które byłoby w stanie spełniać oczekiwania i marzenia fanów gwiazdy, a wszystko odbywałoby się w takich warunkach, że odbiorcy mieliby poczucie immersji, jakoby faktycznie mieli realną styczność z postacią streamerki.

Reklama

W rozmowie z Dexerto Siragusa dodała, że jest już w ścisłym kontakcie z kilkoma firmami zajmującymi się sztuczną inteligencją oraz rozwijaniem zjawiska VR AI.

Póki co jednak daleka droga do zmaterializowania bardzo wstępnych planów. Patrząc jednak na postęp związany z usprawnianiem sztucznej inteligencji i mnogość filmów pojawiających się w sieci, które można pomylić z prawdziwością - nic nie jest niemożliwe...

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Twitch | Amouranth
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy