Reklama

Amouranth stworzyła własnego bota AI, by zaspokajać potrzeby fanów

Sztuczna inteligencja dociera w najdziwniejsze zakątki. Słynna streamerka Kaitlyn "Amouranth" Siragusa opracowała własnego bota opartego o technologię AI, który w płynny sposób będzie w stanie wchodzić w konwersacje z użytkownikami.

Czy to kolejny lukratywny pomysł na biznes kontrowersyjnej gwiazdy Twitcha? Na to wygląda. Po szeregu inwestycji w rozmaite marki i akcje, zakupie stacji paliw i udziałów w firmie produkującej dmuchane gadżety i baseny, najpopularniejsza kobieca postać streamingu postanowiła, że zadziwi raz jeszcze.

Amouranth stworzyła właśnie bota, który dzięki sztucznej inteligencji będzie prowadził skrzętny dialog z fanami gwiazdy. Co ciekawe, oprogramowanie wykorzysta nawet reakcje głosowe, by lepiej oddać ton normalnej rozmowy. Celem tego przedsięwzięcia jest nic innego jak "zaspokajanie potrzeb fanów".

Reklama

AI Amouranth, bo tak nazywa się ten program, będzie częścią platformy Forever Voices AI, która umożliwia ludziom prowadzenie rozmów z rozmaitymi celebrytami z całego świata. Premiera autorskiego chatbota od amerykańskiej gwiazdy streamingu ma nastąpić już 19 maja w piątek.

Ekscytacji nie kryła także sama gwiazda Twitcha, która wyznała w komunikacie prasowym, że lubi przekraczać granice i ekscytować się nowymi, niekiedy ryzykownymi przedsięwzięciami. Siragusa dodała także, że ma nadzieje na to, iż nowe narzędzie zapewni niezapomniane i wszechstronne wrażenia.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv | Amouranth

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy