Reklama

​Amouranth tak świętuje urodziny. Kolejny lukratywny pomysł biznesowy?

Kaitlyn "Amouranth" Siragusa sięgnęła po kolejną nieszablonową koncepcję biznesową. Popularna streamerka Twitcha postanowiła w wyjątkowy sposób świętować swoje urodziny. W realizacji przedsięwzięcia nie zabrakło również innych znanych twórców z branży streamingu.

Amouranth prócz prowadzenia regularnych, nierzadko kontrowersyjnych transmisji basenowych, zasłynęła także z realizacji wielu dochodowych pomysłów biznesowych. 29-latka kupiła własną stację paliw, inwestowała w akcje Amazona i Visa, a ponadto stała się udziałowcem firmy zajmującej się produkcją basenów i akcesoriów gumowych.

Niemal każda forma internetowej aktywności Amerykanki związana jest z pomnażaniem pieniędzy. Jak przyznała sama celebrytka, w swojej działalności dorobiła się już w takim stopniu, że mogłaby nie robić nic najprawdopodobniej do końca życia, by egzystować na godziwym, przyzwoitym poziomie.

Reklama

Wyjątkowe urodziny z Amouranth... za odpowiednią opłatą

Nie przeszkadza jej to jednak na wdrażanie w życie kolejnych pomysłów zarobkowych. Tym razem Amouranth postanowiła w wyjątkowy sposób celebrować swoje urodziny. W tym celu kontrowersyjna gwiazda nawiązała współpracę z platformą Slushy. Na jakiej zasadzie działa ten serwis? Twórca oferuje dostęp do specjalnych, przygotowanych treści osobom, które wykupiły pakiet subskrypcyjny.

W ten sposób Amouranth zorganizowała huczne urodziny, zapraszając przy okazji inne znane osobistości ze świata streamingu takie jak m.in. xQc czy CodeMiko. Transmisja z tego wydarzenia wystartowała o określonej godzinie tylko na platformie Slushy. Dopiero dwie godziny później do świętowania mogli przystąpić także widzowie Twitcha, bowiem transmisja ruszyła również w tym serwisie.

Nie wiadomo, ile pakietów subskrypcyjnych udało się sprzedać, ale patrząc na samą olbrzymią popularność Amouranth, kontrowersyjna celebrytka mogła zainkasować całkiem sporą sumę pieniędzy.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv | Amouranth