Reklama

Znany youtuber wylicytował aukcję na WOŚP. Będzie spotkanie z Mają Staśko

​Sergiusz "Nitro" Górski jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych polskich influencerów. Twórca ma od dłuższego czasu otwarty konflikt z aktywistką Mają Staśko. Teraz postanowił niespodziewanie wylicytować aukcję z jej udziałem na rzecz WOŚP.

Internet żył konfliktem "Nitro" z Mają Staśko

Konflikt "Nitro" z Mają Staśko trwa od wielu miesięcy. Początkowo miało to charakter bardziej żartobliwy, niż poważny. Youtuber i aktywistka często w necie przedrzeźniali się, droczyli ze sobą głównie za pośrednictwem Twittera. Górski wysłał aktywistce nawet bluzę ze swojego sklepu z ubraniami, a ta założyła ją i wrzuciła zdjęcie na wyżej wspomniany serwis społecznościowy. Na YouTube doszło nawet do długiej debaty obojga influencerów, gdzie nastąpiła wymiana poglądów.

Od pewnego czasu jednak relacje pomiędzy tymi osobami bardzo mocno się zaostrzyły. "Nitro" otrzymał permanentnego bana na YouTube, z czego bardzo mocno zadowolona była Staśko. Teraz założyciel organizacji esportowej Pompa Team postanowił wywinąć kawał Staśko. Wylicytował akcję z jej udziałem na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Reklama

"Nitro" sprankował Staśko. Wylicytował z nią spotkanie

Jako, że Staśko i Górski regularnie sobie dokuczają w internecie, teraz nastąpił kolejny akt tej dramy. Tym razem Maja Staśko wystawiła na licytację na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trening MMA. Kobieta od kilku miesięcy występuje w federacji freak MMA - High League, więc prawdopodobnie zajęcia mają dotyczyć sztuk walki.

Fakt ten sprytnie wykorzystał "Nitro" i postanowił wylicytować to spotkanie. Pochwalił się tym na swoim profilu na Twitterze. Koszt licytacji wyniósł ponad 3500 złotych. Dla Górskiego prawdopodobnie nie są to wielkie pieniądze, a zainteresowanie, jakie wzbudzi tym działaniem jest bardzo duże. Niewykluczone także, że trening będzie transmitowany na żywo na jednej z jego platform społecznościowych. Jednak na takie działanie najpierw zgodę musi wyrazić sama Staśko.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Sergiusz "Nitro" Górski | Maja Staśko