Reklama

Reklama

Amouranth wypuściła nowy gadżet ze swoją podobizną

​Kaitlyn "Amouranth" Siragusa jest jedną z najbardziej znanych influencerek na świecie. Amerykanka od lat szokuje wieloma swoimi poczynaniami w internecie. Teraz postanowiła wypuścić własną serię poduszek. Widnieje na niej podobizna 29-latki.

"Amouranth" królową kontrowersji na Twitchu

Siragusa budzi od wielu już lat dużo kontrowersji w sieci. Amerykanka znana jest głównie z serwisu streamingowego Twitch.tv. Wykonuje tam bardzo różne czynności. Jest to taniec, gotowanie, gra w "Just Dance", czy streamowanie z basenu. Szczególnie ta ostatnia aktywność przykuła uwagę wielu tysięcy widzów. Stało się to dość powszechnym trendem, z którym miała problem szeroka publika i bardzo wielu twórców.

Reklama

Społeczność miała pretensje do tego, że kobiety ubrane jedynie w skąpe stroje kąpielowe mogą streamować w serwisie, na który legalnie mogą zarejestrować się ludzie, którzy skończyli 13 rok życia. "Amouranth" ponadto zajmuje się działalnością w serwisie społecznościowym dla dorosłych - OnlyFans.com.

Teraz Amerykanka wpadła na kolejny pomysł biznesowy. Tym razem zajęła się zupełnie inną gałęzią przedsiębiorczości. Na czym 29-latka będzie chciała teraz zarabiać?

Siragusa wypuszcza poduszkę ze swoim wizerunkiem

Amerykanka jest jedną z najchętniej oglądanych kobiet na Twitchu. Swoją popularność zawdzięcza nie tylko rozbawianiu widzów na transmisjach, ale także nieprzeciętnemu wyglądowi. Dlatego też na forach często mogliśmy przeczytać prośby fanów o to, by wypuściła własny wzór pościeli z wizerunkiem. Długo trzeba było na to czekać, ale w końcu kobieta dokonała takiego ruchu.

Można kupić teraz co prawda tylko poduszkę, ale być może jest to początek szerszej działalności. Taka przyjemność jednak nie będzie tania - gadżet wyceniony jest na 120 dolarów, czyli ponad 520 złotych. Trzeba jednak przyznać, że wierni fani "Amouranth" z pewnością skuszą się i sprawią sobie taki upominek, by wesprzeć osobę, której karierę w internecie dokładnie śledzą.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Amouranth | twitch.tv

Reklama