Reklama

Amouranth z kolejnym szalonym pomysłem na biznes. Chce wyprzedzić Billa Gatesa

Kaitlyn "Amouranth" Siragusa nie próżnuje w wymyślaniu i realizowaniu kolejnych biznesowych koncepcji. Kontrowersyjna streamerka przyznała właśnie, iż wydała 17 milionów dolarów na działki rolne na Florydzie z nadzieją, że inwestycja ta zwróci jej się z dużą nawiązką w przyszłości.

Siragusa dała się poznać w sieci z działania wielopłaszczyznowego. Amerykanka prężnie działa jako streamerka na Twitchu i Kicku, przy okazji także akcentuje swoją obecność jako jedną z głównych modelek na platformie OnlyFans. Zarobione z tych źródeł pieniądze jest w stanie z kolei inwestować.

I tak 29-latka zakupiła swego czasu trzy stacje paliw. Pozyskała również akcje kilku znanych firm m.in. Amazon i Visa oraz nawiązała biznesową współpracę z firmą zajmującą się produkcją basenów i gumowych akcesoriów. Nie tak dawno usłyszeliśmy, że Amouranth zacieśnia więzi z przedsiębiorstwem rozwijającym sztuczną inteligencję. Dzięki temu mogłaby wejść w większą interakcję ze swoimi fanami i realizować ich "nawet najbardziej szalone potrzeby".

Reklama

W najświeższych wpisach w serwisie X Siragusa jeszcze raz zaskoczyła cały internetowy świat. Streamerka ujawniła, że zakupiła działki rolne z sadami owocowymi na Florydzie za kwotę bagatela 17 milionów dolarów z możliwością dokupienia kolejnych za ponad 7 milionów dolarów. Gwiazda sieci liczy na to, że w przyszłości grunty znacząco zwiększą swoją wartość finansową.

Amouranth jest obecnie w posiadaniu ponad 2213 akrów, czyli prawie 900 hektarów owocowych sadów. "Część gruntów znajduje się w pobliżu miasta i może zostać przeznaczona na inne cele. Inwestor może amortyzować znaczną część kosztów kwalifikujących się aktywów, zamiast rozciągać je na wydłużony okres. To przekłada się na natychmiastowe korzyści podatkowe" - czytamy.

Celebrytka rzuciła tym samym rękawice multimiliarderowi Billowi Gatesowi. Jaka sama przyznała żartobliwie, to część większego planu opierającego się o "powolne, ale pewne wyprzedzenie Gatesa i jego 275 tys. akrów rolnych".

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv | Amouranth
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy