Reklama

Reklama

Apex Legends: Doskonały cosplay utalentowanej artystki

Cosplaye postaci z Apex Legends są jednymi z częstszych na rynku. Tym razem rosyjska artystka, znana pod pseudonimem "King_Zabor" przeistoczyła się w postać Loby. Fani byli pod wielkim wrażeniem.

Apex Legends to jedna z gier, która osiągnęła swoją sławę na fali popularności trybu battle royale. Był i ciągle jest to jeden z najpopularniejszych trybów rozgrywek na świecie. Po wielkim sukcesie H1Z1 oraz przede wszystkim PUBG - Electronic Arts postanowiło wejść na rynek i stworzyło Apex Legends. Gra była w dostępna w systemie, wiec free-to-play była to kolosalna różnica względem konkurencji. Każdy chętny może za darmo pobrać ten tytuł i cieszyć się rozgrywką.

Reklama

Nie tylko model biznesowy wyróżnia tę grę. Ma ona świetny, dynamiczny gameplay, bronie są dobrze zbalansowane oraz, co najważniejsze dla wielu - sfera graficzna stoi na bardzo wysokim poziomie. Nie tylko mowa o otoczeniu, ale także o postaciach. Te dopracowane są w najwyższym stopniu.

"Elektronicy" naprawdę bardzo mocno postarali się, by produkcja była bardzo przyjemna dla oka, a postacie jak najlepiej stworzone. Wykorzystują to cosplayerzy, którzy regularnie inspirują się Apex Legends i tworzą swoje dzieła, jednocześnie "ożywiając" postacie znane z fabuły gry od EA. Jedną z najczęściej "ożywianych" jest Loba. Tym razem rosyjska cosplayerka - artystka znana pod pseudonimem "King_Zabor" postanowiła właśnie tę bohaterkę przenieść do świata żywych.

Na pierwszy rzut oka widoczny jest charakterystyczny, czerwony warkocz. To jeden z głównych znaków rozpoznawczych Loby. Ponadto kobieta ma na twarz nałożony charakterystyczny makijaż. Jest on dokładnie taki sam, jaki widać u wirtualnej Loby. Na cosplay składa się biało-srebrny gorset ze złotymi wstawkami. Poniżej widzimy spodnie w takim samym kolorze, świetnie dopasowane do całości. Kobieta wykonała także włócznię, co musiało z pewnością pochłonąć bardzo dużo czasu.

Najlepsze tematy