Reklama

Reklama

Apex Legends: Nowa legenda zagości w grze. Co wiemy o Newcastle?

​Sezon 12 w popularnej strzelance z gatunku battle royale dobiega powoli końca. Przecieki wskazują, że w kolejnym sezonie gracze Apex Legends mogą doczekać się debiutu kolejnej Legendy. Co wiemy o "Newcastle"? Czy ten bohater będzie w stanie urozmaicić rozgrywkę?

Apex Legends po raz kolejny zyskał w ostatnim czasie sporo popularności. W dużej mierze to zasługa wielu nowości sukcesywnie goszczących w popularnej grze, która swój debiut miała trzy lata temu.

Wiele wskazuje na to, że już w przyszłym miesiącu dzieło wydane przez Electronic Arts we współpracy z Respawn Entertainment doczeka się premiery nowego 13. sezonu, a wraz z nim pojawi się kolejna grywalna Legenda - Newcastle.

Reklama

Twórcy Apexa dbają o to, by w grze regularnie pojawiali się nowi bohaterowie zwani Legendami. Aktualnie rozgrywka opiera się na 20 Legendach zróżnicowanych pod względem umiejętności, którymi dysponuje każda z nich. Jeśli przecieki, które wypłynęły do sieci znajdą swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, to nowa Legenda o nazwie "Newcastle" zadebiutuje już za kilka tygodni.

Newcastle. Nowa legenda w Apex Legends. Co o niej wiemy?

Od 7 kwietnia na ekranach wczytywania meczów pojawia się charakterystyczny sztandar. Dociekliwi gracze bardzo szybko dostrzegli, że może to być symbol nowej postaci. Konfrontacja z przeciekami sprzed kilku tygodni pozwala z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że jest to "Newcastle".

Premiera kolejnego, 13. Sezonu ma mieć miejsce w maju i również wtedy do gry najprawdopodobniej dodana zostanie właśnie ta Legenda.

Legenda: "Newcastle" - spis umiejętności

Nowy bohater będzie tym z gatunku defensywnych. Oto jego zdolności:

Pasywna:
Retrieve the Wounded (Umożliwia przeciąganie powalonych sojuszników podczas własnego ożywiania i chronienie ich swoją Tarczą Wskrzeszania).

Taktyczna: Mobile Shield (Pozwala rzucać sterowalnym dronem, który tworzy ruchomą tarczę energetyczną).

Specjalna: Castle Wall (Daje możliwość skakania i uderzania w cel, sojusznika lub konkretny obszar. Jest w stanie stworzyć ufortyfikowaną twierdzę).

Najlepsze tematy

Reklama