Reklama

Reklama

Betę Call of Duty: Modern Warfare 2 rujnują już cheaterzy

​Po spokojnym i pozbawionym cheaterów weekendzie na PlayStation 4 i PlayStation 5 beta Call of Duty: Modern Warfare 2 zawitała na PC, gdzie zaczynają już pojawiać się pierwsze aimboty i wallhacki.

Do tej pory w Call of Duty: Modern Warfare 2 można było grać tylko na konsolach PlayStation. Posiadacze platformy Sony dostali znów wczesny dostęp do nowej odsłony serii.

Poprzedni weekend spędziliśmy w rezultacie na PS4 i PS5, a w czwartek, 22 września zaoferowano dostęp do gry posiadaczom preorderów na pozostałych platformach.

W pierwszej becie Call of Duty: Modern Warfare 2 zebrało nieco pochwał, wielu graczom odpowiadały gunplay i estetyka map, ale nie zabrakło również krytyki. Głośno mówiło się o mini mapie, Dead Silence oraz nowym systemie perków. Jednym z tematów, który nie doskwierał w miniony weekend posiadaczom PlayStation byli cheaterzy. Niestety ta sytuacja zdaje się właśnie zmieniać na PC.

Reklama

Na powyższym klipie możecie zobaczyć, że aimboty i wallhacki już teraz dostępne są w Call of Duty: Modern Warfare 2. Wallhack pokazuje graczowi lokalizację przeciwnika, a aimbot pozwala mu łatwo w niego wycelować i zabić.

Nie słychać na razie o ogromnych falach cheaterów, ale otwarta beta rozpoczyna się dopiero jutro. Sytuacja może wyglądać zupełnie inaczej, kiedy każdy będzie mógł zyskać dostęp do gry.

Podobnie wyglądało to niestety w przypadku Call of Duty: Black Ops Cold War i Vanguarda. Cheaterzy notorycznie rujnowali bety, korzystając z faktu, że można za darmo założyć nowe konto i ponownie dołączyć do otwartych testów.

Activision potwierdziło już, że ich autorski anti-cheat RICOCHET będzie dostępny od pierwszego dnia MW2, więc takie problemy nie powinny być częste w pełnej wersji gry.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy