Reklama

Reklama

Ruszyła druga beta Call of Duty: Modern Warfare 2

​Po całym weekendzie spędzonym na PlayStation 4 i PlayStation 5 Call of Duty: Modern Warfare 2 wreszcie zawitało na pozostałe platformy. Rozpoczęły się drugie i ostatnie beta testy nowej odsłony serii.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Activision honoruje swoje umowy z Sony i posiadacze PlayStation zachowali dodatkowe przywileje w Call of Duty. Podobnie jak w kilku ostatnich latach, jako pierwsi Modern Warfare 2 mogli sprawdzić właśnie gracze z PS4 i PS5. Spędziliśmy cały weekend, analizując rozgrywkę nowej produkcji Infinity Ward i porównując zmiany wprowadzone względem MW z 2019 roku.

Reklama

Już na etapie bety Modern Warfare 2 wzbudziło bardzo duże kontrowersje wśród weteranów Call of Duty. Wróciła mini mapa pozbawiona czerwonych kropek sygnalizujących wystrzelenie broni bez tłumika przez rywala, system perków pogorszył się zdaniem wielu graczy, a widoczność podczas pojedynków pozostawiała wiele do życzenia.

Infinity Ward wyłączyło serwery na konsolach PlayStation, zabrało się do roboty i szybko opublikowało post adresujący sporo krytyki graczy. Część elementów zmieniła się już teraz, z pierwszej bety na drugą, z niektórymi zmianami będziemy musieli poczekać do pełnej wersji gry, a jeszcze kolejne rzeczy nie zmienią się w ogóle, co doprowadziło do kolejnych frustracji.

Dobra wiadomość jest taka, że teraz Call of Duty: Modern Warfare 2 mogą już sprawdzić wszyscy gracze, niezależnie od posiadanej platformy. Na razie na Xboxach, PlayStation i PC trwa beta dla posiadaczy preorderów, ale już w sobotę, 24 września ruszy otwarta beta na wszystkich platformach, która potrwa aż do poniedziałku, 26 września.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy