Reklama

Bikini kością niezgody? Kontrowersyjna streamerka uderza w twórców Call of Duty

Kolejne kontrowersje z udziałem gwiazdy Twitcha, streamerki Nadii Amine. Kobieta nie otrzymała zaproszenia na nadchodzące wydarzenie CoD Next poświęcone kolejnej, nadchodzącej odsłonie serii Call of Duty. 23-latka postanowiła wytoczyć cięższe działa przeciwko twórcom gry.

Nadia Amine to streamerka, która swego czasu uznawana była na wschodzącą gwiazdę Twitcha. Amerykanka przebojem wdarła się do czołówki najchętniej oglądanych osób w branży. Aktualnie posiada ona ponad milion obserwujących ją osób w serwisie streamerskim należącym do Amazona.

Nadia uznawana jest za jedną z najlepszych zawodniczek w strzelankach z serii Call of Duty. To właśnie te gry przyniosły jej większą popularność na Twitchu, bowiem niemal wszystkie prowadzone przez influencerkę transmisje związane były pośrednio z CoD-em. W pewnym okresie 23-latka oskarżana była nawet o... używanie nielegalnego oprogramowania w grze.

Reklama

Nic tak nie rozgrzewa fanów Call of Duty jak nadchodząca gra Call of Duty: Modern Warfare 3, która zadebiutuje na sklepowych półkach już 10 listopada bieżącego roku. Przed tym wydarzeniem twórcy gry zorganizują duży event o nazwie CoD Next w pełni poświęcony nadchodzącej wyczekiwanej odsłonie cyklu.

Do tej pory na wszystkie tego typu przedsięwzięcia zapraszana była gwiazda Twitcha - Nadia Amine. Tym razem jest inaczej - streamerka nie otrzymała oficjalnego zaproszenia na imprezę. Amerykanka w dosyć mocnych słowach postanowiła odnieść się do całej sprawy. Według niej Call of Duty nie zaprosiło ją na event przez to, że... regularnie umieszcza zdjęcia w bikini w swoich mediach społecznościowych.

Na deweloperów gry spadł grad krytyki. Nadia zarzuca im podwójne standardy i podtrzymuje, że w wydarzeniu udział wezmą inne gwiazdy, które również publikują w sieci zdjęcia o bliskiej tematyce. Sprawa jest rozwojowa, choć streamerka straciła już nadzieję na otrzymanie zaproszenia na CoD Next.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Twitch | Call of Duty
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy