Reklama

Blizzard dyskretnie usuwa z Overwatcha 2 przedmioty kosmetyczne

Problemy Overwatcha 2 cały czas trwają. W recenzjach na Steamie może pojawić się niedługo nowa krytyka - znikające z gry przedmioty kosmetyczne.

Bardzo głośno jest ostatnio w mediach o Overwatchu 2. Niestety mało kto ma coś pozytywnego do powiedzenia na temat gry Blizzarda. Popularny FPS zadebiutował ostatnio na Steamie i wielu członków społeczności postanowiło zmienić platformę, aby jasno dać wszystkim do zrozumienia, że nie warto inwestować w ten tytuł swojego czasu.

Gracze dają tym samym upust niedawnym ogłoszeniom Blizzarda o anulowaniu większości planów na zawartość PvE. Po latach oczekiwania i spekulacji okazało się, że obietnice studia nie zostaną dotrzymane, a deweloperzy skupią się na aspekcie PvP. W wielu osobach wzbudziło to ogromne wątpliwości względem przyszłości gry.

Reklama

Sygnałów wskazujących na słabszą formę Overwatcha 2 jest coraz więcej. Jeden z użytkowników Reddita zauważył ostatnio, że z gry znikają niektóre przedmioty kosmetyczne. Orisa straciła swój cytat "Who says chivalry is dead?", a Bastion nie ma jednej ze zwycięskich pozycji odblokowywanej podczas Summer Games.

Jak zauważył sam autor powyższego posta, są to dwa drobne dodatki do Overwatcha 2, które na dłuższą metę nie mają większego znaczenia. Zdaniem użytkownika fakt, że Blizzarda nie spotkała za tę decyzję żadna krytyka ze strony graczy, nie zapowiada świetlanej przyszłości gry. Studio może dojść bowiem do wniosku, że mogą posunąć się jeszcze dalej i nie spotkają ich za to żadne konsekwencje.

Niedługo może okazać się oczywiście, że mamy do czynienia z kolejnym błędem. Na ten moment wspomniane przedmioty kosmetyczne zniknęły całkowicie z gry. Nie można ich wyekwipować, a jeżeli ktoś wcześniej używał tej pozycji Bastiona, stoi on teraz w innej pozie.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Overwatch 2 | Blizzard Entertainment
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy