Reklama

Reklama

Blizzard z prezentem dla fanów Overwatcha 2. Odbierzecie darmowy skin!

Twórcy Overwatcha 2 najwyraźniej mocno wzięli sobie do serca feedback graczy dotyczący monetyzacji. W ramach rekompensaty świąteczny skin do Bastiona można aktualnie odebrać niemalże za darmo.

Overwatchu 2 cały czas trwa wydarzenie Winter Wonderland. Podobnie jak w poprzednich latach, zimowy event pozwala graczom wziąć udział w kilku ekskluzywnych trybach gry i nacieszyć się zbliżającymi się świętami.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Blizzard pozwala darmowym graczom odblokować jeden skin w ramach wydarzenia Winter Wonderland. Event zadebiutował razem z serią zadań skupionych na uczestniczeniu w zimowych trybach gry. Ukończenie większości zadań odblokowuje kilka kosmetycznych przedmiotów, a najbardziej czasochłonne wyzwanie gwarantuje epicki skin do Brigitte.

Reklama

Blizzard poinformował właśnie, że nie jest to koniec atrakcji, jakie czekają tej zimy na graczy Overwatcha 2. Za jednego Coina kupić można aktualnie nowy, legendarny skin do Bastiona - Gingerbread. W porównaniu do 1900, standardowej ceny legendarnych skórek, nowy Bastion jest dostępny niemalże za darmo.

Z oferty można skorzystać do 3 stycznia 2023 roku. Jeżeli nie macie na swoim koncie ani jednego Coina, najłatwiej jest je zdobyć poprzez zadania tygodniowe. Wykonanie w jednym tygodniu czterech zadań daje 30 monet.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Overwatch 2

Reklama