Reklama

Call of Duty League 2024: Faze czy OpTic - gdzie zagra Drazah?

Jeden z najbardziej rozchwytywanych zawodników Call of Duty League podjął decyzję. Zack "Drazah" Jordan ma dołączyć do Atlanta FaZe.

Za nami kolejny sezon Call of Duty League. Tytuł trafił tym razem do New York Subliners, a drużyny prowadzące przed Champsami w rankingu CDL musiały obejść się smakiem. Dla większości organizacji przyszedł więc okres wyczekiwania wieści o nowej odsłonie Call of Duty oraz rozważań na temat przyszłości swojego składu.

Reklama

Tegoroczną rostermanię rozpoczęło OpTic Gaming. Z organizacją pożegnali się Ghosty oraz Huke, a drużyna jasno dała do zrozumienia, że planują drastyczne zmiany przed następnym sezonem. Na celowniku OpTic pojawił się Zack "Drazah" Jordan.

Według informacji Dexerto, były zawodnik Los Angeles Thieves, który po zakończeniu minionego sezonu stał się wolnym agentem, nie zdecydował się jednak na grę w OpTic Texas. Zamiast tego zaakceptował podobno ofertę od drugiej, równie prestiżowej organizacji należącej do Call of Duty League - Atlanta FaZe.

FaZe od lat utrzymuje się na szczycie ze swoją podstawową trójką. AbeZy, Cellium i Simp wydają się już nieodłączną częścią FaZe, a sztab szkoleniowy co jakiś czas szuka jedynie czwartego zawodnika, który pozwoli błyszczeć pozostałej trójce. Wcześniej byli to Arcitys oraz SlasheR i wiele wskazuje na to, że w przyszłym sezonie to zaszczytne miejsce zajmie Drazah.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Activision
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy