Reklama

Reklama

Call of Duty: Mobile – czwarty sezon przyniesie nową snajperkę i dwie mapy

​Fani gier mobilnych wiodą ostatnio ekscytujące i szczęśliwe życia. Rynek z roku na rok przejmują dopracowane i regularnie aktualizowane tytuły pokroju Call of Duty: Mobile, które właśnie zapowiedziało szczegóły czwartego sezonu.

Call of Duty: Mobile to jedna z najpopularniejszych i najbardziej imponujących gier mobilnych. Nawet wielu fanów klasycznego COD-a regularnie przyznaje, że wersja mobilna przyjęła formę, której na PC i konsolach oczekiwaliśmy od lat. Gra oferuje wiele różnych trybów, regularnie wprowadza różne nowości i zaadaptowała do swojego gameplayu najlepsze fragmenty większości poprzednich odsłon.

Doskonale pokazuje to czwarty sezon, który ma ujrzeć światło dzienne pod koniec kwietnia. Do premiery zostało jeszcze parę tygodni, ale Activision zaczęło już powoli ujawniać, czego możemy spodziewać się po nadchodzącej aktualizacji.

Reklama

Jedną z ciekawszych nowości będzie snajperka, która trafi do gry razem z czwartym sezonem. Podobnie jak w klasycznej wersji COD-a, będzie ona dostępna w nowym Battle Passie.

Nie znamy jeszcze nazwy broni ani jej statystyk, ale wizualnie przypomina Koshkę z Black Opsa 4. Taki dodatek mógłbym namieszać trochę w mecie Call of Duty: Mobile.

Poza tajemniczą snajperką do gry trafią dwie nowe mapy - Khandar Hideout z Modern Warfare i Satellite z Black Ops Cold War. Najbardziej ekscytującym elementem tych planów jest fakt, że Satellite pozwala graczom jeździć pojazdami po mapie. Może być to pierwszy raz, kiedy fani mobilnego multiplayera będą przemieszczać się po mapie motocyklami i czołgami.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy