Reklama

Reklama

Twitch.tv: Amouranth kupiła akcje Activision Blizzard za niemal 2 miliony dolarów

​Kaitlyn "Amouranth" Siragusa po raz kolejny szokuje swoimi decyzjami. Kontrowersyjna gwiazda platformy streamerskiej Twitch poinformowała swoich fanów, że zakupiła akcje spółki Activision Blizzard. Kwota opiewa na zawrotne 2 miliony dolarów.

28-letnia internetowa celebrytka wykształtowała swoją popularność, prowadząc niejednoznaczne transmisje na żywo w skąpych ubraniach i w basenowych sceneriach. Szybko okazało się, że taki model twórczości istotnie wpływa na liczbę widzów tłumnie zgromadzonych na wspomnianych transmisjach.

Aktualnie Siragusa dzierży miano najpopularniejszej streamerki serwisu streamerskiego, którego właścicielem jest Amazon. "Amouranth" nie zwalnia tempa i sukcesywnie wdraża oraz realizuje kolejne pomysły biznesowe. W ciągu ostatnich kilku miesięcy kontrowersyjna gwiazda kupiła swoją własną stację paliw za 4 miliony dolarów.

Reklama

Oprócz tego 28-latka sprzedawała tokeny NFT ze swoim wizerunkiem, na urodziny sprezentowała sobie akcje spółki Visa, handlowała również swoimi autorskimi filmami w serwisie OnlyFans. Finalnie udało jej się zainwestować kolejne środki w przedsiębiorstwo produkujące dmuchane baseny i akcesoria oraz dorzucić kilka milionów na akcje firmy Google.

"Amouranth" inwestuje prawie 2 miliony dolarów w akcje Activision Blizzard

Teraz okazuje się, że największa kobieca gwiazda platformy Twitch.tv wpadła na kolejny pomysł związany z długoterminową inwestycją finansową. Siragusa przeznaczyła niemal 2 miliony dolarów na zakup akcji spółki Activision Blizzard.

Jak wspomniała w serwisie Twitter, w związku z przejmowaniem Activision przez Microsoft (co ma zostać sfinalizowane dopiero w przyszłym roku) spodziewa się zwrotu z inwestycji na poziomie około 20 procent. Jak więc widać, jedna z najbardziej kontrowersyjnych osobowości w internecie rozwinęła już szereg swoich biznesów i działalności do niebotycznych wręcz rozmiarów.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy