Reklama

Call of Duty: Modern Warfare 2 - aktualizacja 1.08. Co dodaje nowego?

Gra mogła już ujrzeć światło dzienne, ale praca nad nią dla Infinity Ward dopiero się zaczyna. Część doskwierających aktualnie Call of Duty: Modern Warfare 2 problemów ma naprawić aktualizacja 1.08.

Call of Duty: Modern Warfare 2 zostało ciepło przyjęte przez wielu fanów tej marki i poprzedniej gry Infinity Ward. Nie wszyscy są może zachwyceni i obserwowaliśmy w ostatnich dniach solidną dawkę kontrowersji, ale na pewno znajdujemy się w dużo lepszej sytuacji niż rok temu. Wszyscy za to zgodnie stwierdzili, że gra Infinity Ward jest nieskończona i cierpi na dużą ilość błędów.

Bugi przewijają się przez różne aspekty Call of Duty: Modern Warfare 2, ale najpoważniejsze z nich dotykają progresu konta. Przez YouTube i TikToka przewijają się ostatnio liczne błędy pozwalające w błyskawicznym tempie levelować bronie. Grind, który normalnie powinien zajmować kilka dobrych godzin, można sprowadzić nawet do 20 minut za pomocą paru prostych rozwiązań, co nie może wpłynąć dobrze na żywotność gry.

Reklama

Na oficjalnym subreddicie Call of Duty: Modern Warfare 2 pojawił się właśnie wpis zapowiadający aktualizację 1.08. Nie mamy niestety jeszcze pełnej listy zmian, ale dzięki powyższemu postowi wiemy mniej więcej, czego się spodziewać. Większość patcha będzie skupiać się najwyraźniej na zwiększeniu przyjemności z gry, naprawianiu błędów i dostarczeniu graczom bardziej płynnej rozgrywki.

Infinity Ward poinformowało również na Twitterze, że powrócił tuning dodatków, wcześniej nieaktywny ze względu na crashe. Gracze mogą więc z powrotem modyfikować dodatki do swojej broni i nie obawiać się, że zostaną odesłaniu do pulpitu.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare 2 | Infinity Ward
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy