Reklama

Reklama

​Call of Duty: Modern Warfare 2 z ogromem nowości i funkcji dla graczy PC

Na oficjalnym kanale Call of Duty zadebiutował nowy zwiastun dedykowany stricte grze Call of Duty: Modern Warfare 2. Poznaliśmy funkcje i nowości, które pojawią w tej nadchodzącej produkcji na platformie PC.


Call of Duty: Modern Warfare 2 to bez wątpienia największa premiera października, a najpewniej również jeden z największych tegorocznych debiutów obok FIFY 23, Overwatcha 2 czy Elden Ring. Dzieło pojawi się na rynku 28 października, więc już niebawem zaczynać można oficjalnie odliczanie.

Reklama

Tymczasem gracze co chwile dowiadują się nowych rzeczy odnośnie nadchodzącego głośnego sequela. Swoje robią również nieoficjalne przecieki przybliżające nieco pełny gameplay. Na oficjalnym YouTube’owym kanale serii Call of Duty zadebiutował film, który uchyla nieco rąbka tajemnicy dotyczących nowych funkcji w grze, które uraczą wszystkich pecetowych graczy.

Call of Duty: Modern Warfare 2. Deweloperzy szykują wiele nowych funkcji na PC

Na wstępie należy podkreślić, że Call of Duty: Modern Warfare 2 będzie dostępne za pośrednictwem dwóch platform: Battle.net oraz Steam. Gra obsłuży rozdzielczość 4K i monitory ultrapanoramiczne. Z kolei system protekcyjny mający stanowić ochronę przed oszustami to oprogramowanie RICOCHET autorstwa Activision.

Jedną z najlepiej zapowiadających się funkcji jest ponad 500 możliwości optymalizacji i ustawień wewnątrz gry, czym nie omieszkali nie pochwalić się deweloperzy. Mowa oczywiście o ustawieniach graficznych, interfejsu, sterowania i wielu innych. Co warte podkreślenia, zaawansowane opcje będzie można odnajdywać za pomocą wyszukiwarki. Taki zabieg ma przede wszystkim znacząco wpłynąć na intuicyjność i szybkie operowanie w ustawieniach gry.

Wiele wskazuje na to, że wydawcy Activision we współpracy z Infinity Ward naprawdę sumiennie odrobili lekcje, a gracze doświadczający rozgrywki w CoD: MW 2 nie będą mieli wiele powodów do narzekań.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare II