Reklama

Reklama

FIFA 23: Wiemy, jak zostaną ocenieni najlepsi piłkarze FIFA 23!

Oceny ogólne kart zawodników to coś, na co czekają tysiące fanów FIF-y każdego roku. Otrzymanie najwyższego ratingu to niebywały prestiż i duża ciekawostka dla kibiców. Jeden z użytkowników Twittera, który często ma potwierdzone przecieki, opublikował kilka ocen ogólnych gwiazd piłki nożnej. Niektóre z nich mogą nieco zaskakiwać.

FIFA 23 rozpala oczekiwania fanów

FIFA 23 zapowiadana jest przez twórców jako ta, która ma bardzo dużo zmieniać względem poprzednika. Tak jest oczywiście przy niemal każdej nowej premierzy, gdyż deweloperzy zawsze chwalą się unowocześnieniami. Teraz jednak ma być zupełnie inaczej. Według wielu przecieków, FIFA 23 ma być realistyczna jak nigdy dotąd. Mają zostać zmodyfikowane tak ważne elementy rozgrywki, jak oddawanie strzałów czy poruszanie się na boisku.

Reklama

Oprócz tego, po raz pierwszy od dawna wersja na "Pecety" ma być dokładnie taka sama, jak na konsole. Oznacza to, że w tym roku nie będzie żadnych różnic pomiędzy konsolami Nowej Generacji, a komputerami stacjonarnymi. Tego nie było w zasadzie od dawna. Edycje wydawane na PlayStation lub XBOX zawsze były nieco ładniejsze.

Ponadto FIFA na urządzeniach Nowej Generacji ma działać w 120 klatkach na sekundę, co jest wręcz rewolucją. EA Sports wprowadzają także technologię Hypermotion 2, która ma zdecydowanie lepiej odwzorować ruchy piłkarzy.

Wielu modyfikacjom ma także ulec tryb Kariera - zarówno menadżera, jak i co ważniejsze - zawodnika. Ta druga była przez wiele lat traktowana nieco "po macoszemu" przez kanadyjskie studio, a teraz w końcu ma to się zmienić.

Dodatkowo jest to ostatnia część tej legendarnej serii gier piłkarskich, gdyż w przyszłym roku kończy się umowa EA z FIFĄ (Światową Federacją Piłkarską) i "Elektronicy" już ogłosili powstanie nowego projektu - EA Sports FC. Dlatego też prawdopodobnie szykuje się pożegnanie z serią z wielkim przytupem.

Jednak całe mnóstwo graczy czeka na oceny ogólne najlepszych piłkarzy w grze. Wiadomo było, że Robert Lewandowski będzie jednym z lepiej ocenianych piłkarzy w FIF-ie 23. Wszystkie te czynniki wpływają na to, że gracze z całego świata bardzo mocno oczekują daty premiery FIF-y 23. Teraz wyciekły prawdopodobne ratingi czołowych piłkarzy.

Mbappe "królem" FIF-y, Lewandowski i Messi z niewiadomą

Jeden z bardziej wiarygodnych użytkowników, jeśli mowa o przeciekach z EA Sports - "Donk" upublicznił dokładne ratingi kart zawodników w najnowszej części FIF-y. Wiele z nich na pewno nie zaskakuje. Najwyżej ocenionym piłkarzem w grze będzie prawdopodobnie Kylian Mbappe (ocena ogólna - 92).

Nie jest to niczym dziwnym, gdyż francuski napastnik PSG jest globalnym ambasadorem gdy, umieszczonym na okładce i widoczny w menu głównym. Dlatego też było oczywiste, że młody Francuz otrzyma prawdopodobnie najwyższą ocenę w całej grze. Na dalszych lokatach jest jednak znacznie bardziej interesująco.

Na drugiej pozycji sklasyfikowanych jest dwóch zawodników - to Mohamed Salah z Liverpoolu oraz Karim Benzema z Realu Madryt. Obaj napastnicy w tym roku dotarli do finału UEFA Ligi Mistrzów, w którym lepszy okazał się Francuz z hiszpańskiej drużyny. Kanadyjczycy zdecydowali, że prawdopodobnie dwaj piłkarze zostaną ocenieni na 91 punktów oceny ogólnej.

Na najniższym stopniu podium znajduje się światowa legenda futbolu - Cristiano Ronaldo (ocena - 90). Jak można się domyślić, opublikowana lista przez użytkownika Twittera jest z całą pewnością niepełna. Brakuje na niej chociażby Roberta Lewandowskiego, który na pewno otrzyma ocenę powyżej 90 punktów. Nie wiadomo również jaką punktacię otrzyma Leo Messi. Śmiało w tym przypadku można zakładać, ze także będzie oscylowała wokół "dziewięćdziesiątki".

Zapewne w ciągu najbliższych tygodni dowiemy się oficjalnie, którzy z zawodników otrzymają najwyższe oceny. Można jednak przypuszczać, że te opublikowane potwierdzą się i gwiazdy futbolu zostaną w ten sposób ocenione przez kanadyjskie studio.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy