Reklama

Call of Duty: Modern Warfare 2 - zawodnicy narzekają na oszustów w rankingach

​Długo wyczekiwane w Call of Duty: Modern Warfare 2 rankedy przyjęto oczywiście z otwartymi ramionami. Na najwyższym poziomie rywalizacji widać już niestety pierwsze problemy.

Rankedy są od lat bardzo częstym tematem dyskusji wśród fanów Call of Duty. Po kilku miesiącach od premiery weterani mają już swoje kamuflaże, nie zależy im aż tak na Battle Passie, a nowe sezony i okazjonalne aktualizacje nie wystarczają, żeby zmotywować większość do regularnego logowania. Sytuację tę zmienił ostatnio tryb rankingowy.

Gracze dostali rankedy bardzo podobne do tych z Call of Duty: Vanguard, względem których większość nie miała dużych zastrzeżeń. Zadbano dodatkowo o nagrody dla bardziej casualowych graczy i widoczny progres na przestrzeni kilku rozegranych meczów.

Reklama

Jak to niestety często bywa w przypadku gier na PC, głównym problemem na wysokim poziomie wydają się cheaterzy. Po tygodniu od premiery drugiego sezonu profesjonalni gracze zajęli już swoje miejsca w najwyższych rangach i w trakcie grindu i czołowe pozycje zaczęli trafiać na coraz więcej cheaterów.

Jest to problem dotyczący głównie graczy z wysokimi rangami. Cheaterów można spotkać tam regularnie i skutecznie rujnują oni walkę o SR. Na razie wokół trybu jest sporo hype’u i chętnie oglądają streamy widzowie Twitcha, ale jeżeli problem oszustów nie zostanie szybko rozwiązany, może to mocno kosztować Activision.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare 2 | Activision

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy