Reklama

Call of Duty: Modern Warfare 3 - wszystko o aktualizacji Season 4 Reloaded

Nadchodzi połowa czwartego sezonu Call of Duty: Modern Warfare 3 i Warzone. Z tej okazji światło dzienne ujrzy kolejna aktualizacja Reloaded, której szczegóły zdradziło właśnie Activision.

Aktualizacje Reloaded to już wieloletnia tradycja wśród deweloperów Call of Duty. W połowie każdego sezonu ostatnich kilku COD-ów pojawiały się obszerne patche wprowadzające dodatkowe zmiany do gry. Jest to swojego rodzaju druga część trwającego sezonu, która dotrzymuje wszelkich obietnic złożonych przed jego rozpoczęciem.

Nie inaczej jest w przypadku Call of Duty: Modern Warfare 3 i Warzone. Nadchodząca środa to moment debiutu czwartej już w historii MW3 aktualizacji Reloaded. Sezon czwarty na dobre się w rezultacie rozkręca, a Activision w szczegółowym wpisie na blogu Call of Duty poinformowało, co dokładnie zmieni się w tym patchu.

Reklama

Data premiery aktualizacji Season 4 Reloaded

Aktualizacja trafi na serwery Call of Duty: Modern Warfare 3 i Warzone 26 czerwca o godzinie 18:00.

Zwiastun

Multiplayer MW3

Największym wydarzeniem Season 4 Reloaded dla fanów rywalizacji 6v6 to premiera kolejnej, nowej mapy. Już w środę do puli trafi zimowa lokacja Incline. Activision obiecuje średniej wielkości mapę stworzoną z myślą o walce 6v6. Przeniesiemy się w góry Urzikstanu do ośrodka badawczego, gdzie możemy biegać po lodzie albo schować się wewnątrz budynków i szukać starć na bliskim dystansie.

Ponadto w multiplayerze pojawią się nowe tryby gry. Mutation, Havoc, Headshots Only i Blueprint Gunfight. Podczas gdy dwa ostatnie nazwą zdradzają większość planów Activision i widywaliśmy już je w Call of Duty, powrót Mutation i Havoc to bez wątpienia wydarzenie ekscytujące dla wielu weteranów.

Mutation gwarantuje pojedynek pomiędzy ludźmi a mutantami. Ludzie będą szybciej zyskiwali punkty do killstreaków, a mutanci dzielą się na kilka różnych rodzajów i mają specjalne umiejętności. Havoc z kolei to tryb inspirowany klasycznymi arena shooterami. Rozgrywać będziemy mecz na zasadach zwykłego Team Deathmatch, podczas którego aktywowane będą stopniowo różne modyfikacji. Łącznie jest ich aż 14 i niektóre z nich mogą odwrócić role całego meczu.

Nowością będzie również Bit Party Playlist. W tym wyjątkowym trybie, którego do tej pory nie widzieliśmy w multiplayerze, głowa naszej postaci będzie z czasem rosła, dopóki nie zostaniemy wyeliminowani. Im dłużej utrzymujemy się więc przy życiu, tym łatwiejszym stajemy się celem dla przeciwników

Warzone

Motywem przewodnim Season 4 Reloaded są mutacje, więc i w battle royale znaleźć będzie można specjalny tryb ograniczony czasowo. Mutation Resurgence wrzuci nas w okolice lokacji Popov Power Plant, gdzie nasz operator będzie mógł zostać poddany jednej z siedmiu różnych mutacji. Zapewniają one dodatkowe umiejętności defensywne, sposoby na szybsze poruszanie się po mapie, a nawet tymczasową niewidzialność.

W związku z mutacjami lokacja Urzikstanu Popov Power Plant uległa kilku zmianom i została pokryta zielonymi, toksycznymi chemikaliami. Zielony gaz otaczający to miejsce może okazać się niemałym zagrożeniem dla graczy.

Zombie

Do trybu PvE Call of Duty: Modern Warfare 3 trafi zapowiadany wcześniej Unstable Rift. Jest to oddzielna aktywność, w której możemy wziąć udział po znalezieniu specjalnego wejścia na mapie Zombie. Czekają tam cenne nagrody, trudne wyzwania oraz odrobina nieprzewidywalności wynikająca z niestabilnej szczeliny. Ukończenie Riftu dodatkowo resetuje cooldowny wszystkich posiadanych broni, więc do następnego meczu możemy wejść z najlepszym możliwym ekwipunkiem.

Nowe bronie

Do wszystkich trybów gry Call of Duty: Modern Warfare 3 trafią ponadto dwie nowe bronie - Reclaimer 18 i Sledgehammer. Pierwsza z nich to taktyczna strzelba, która pozwala przełączać się pomiędzy trybem klasycznego pump shotguna, jak i półautomatem. Reclaimer powinien zapewnić fanom walki na bliski dystans odrobinę różnorodności i silną strzelbę z szerokim wachlarzem możliwości.

Sledgehammer z kolei poszerzy asortyment broni do walki wręcz. Będziemy nosić po mapie potężny, ciężki młot, który będzie wolniejszy do używania niż noże czy sztylety, ale zada potężne obrażenia. Ponadto ukończenie specjalnego zadania związanego ze Sledgehammerem odblokuje nowy rodzaj wyzwań na kamuflaże.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare 3 | Activision Blizzard
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy