Reklama

Reklama

Call of Duty: Vanguard - na dzień przed CDL Champs błąd umożliwiający patrzenie przez ściany

​Kiedy wydawało się, że czeka nas Call of Duty League Championship pełny emocji i wyrównanej walki między topowymi drużynami, ekscytację przełamała informacja o nowym bugu odkrytym przez fanów Vanguarda.

Już jutro o godzinie 21:00 rozpoczyna się najważniejszy turniej w sezonie Call of Duty. Osiem najlepszych drużyn Vanguarda zmierzy się o słynne sygnety i tytuł najmocniejszej drużyny w tym roku. Wszystkie oczy fanów COD-a będą zwrócone w kierunku tego turnieju i gdyby tego było mało, w puli nagród znajduje się ponad 2,5 miliona dolarów.

Niestety jeden z najnowszych postów na subreddicie r/CoDCompetitive sugeruje, że sprawiedliwą walkę o tytuł może nam pokrzyżować bardzo nieprzyjemny bug.

Reklama

Użytkownik Reddita odkrył, że celując z broni i przesuwając celownik o odpowiednią odległość, można sprawić, że możliwe do zniszczenia przeszkody, charakterystyczne dla Vanguarda, całkowicie znikają. Jeżeli ktoś chowa się za taką ścianą, możemy bez problemu dostrzec go i chwilę później zabić przez taką przeszkodę.

Powyższe wideo pokazuje jak łatwo użytkownik jest w stanie replikować ten bug i co gorsza, może tego dokonać na wielu mapach. Jak na razie Sledgehammer nie wydało żadnego oświadczenia w tej sprawie, ale trudno spodziewać się, że uda im się naprawić ten problem do jutra.

Jakie może mieć to konsekwencje dla Call of Duty League Championship 2022? Ciężko powiedzieć. W grze jest opcja wyłączenia wszystkich, zniszczalnych przeszkód, ale całkowicie zrujnowałoby to turniej. Prawdopodobnie gracze będą więc zmuszeni do kontynuowania wydarzenia zgodnie z planem i liczenia na uczciwość swoich rywali.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Vanguard

Reklama