Reklama

Reklama

Call of Duty: Warzone 2 - nowy glitch losowo wrzuca graczy do Gułagu

​Raven Software musi wziąć się do pracy. Na miesiąc przed premierą drugiego sezonu Call of Duty: Warzone 2 gracze znaleźli błąd, który może doprowadzić do niemałej frustracji.

Gracze Call of Duty: Warzone 2 mają za sobą parę męczących tygodni. Dużo mówi się w społeczności o tym, że Raven SoftwareInfinity Ward nie wypuszczają żadnych znaczących aktualizacji, a battle royale oraz trybowi multiplayer brakuje zawartości.

Sytuacji nie poprawiły plotki o opóźnieniu drugiego sezonu, które ostatnio potwierdziło Activision. Następna, duża aktualizacja zadebiutuje dopiero w połowie lutego i graczom przyjdzie poczekać aż miesiąc na nowe bronie, mapy, a w przypadku fanów Call of Duty: Modern Warfare 2, League Play.

Reklama

Gdyby tego było mało, gracze Warzone 2 odkryli właśnie dosyć poważny błąd. Jak widać na powyższym wideo, nowy glitch potrafi wrzucić do Gułagu gracza, który zupełnie na to nie zasługiwał. Wszystko idzie zgodnie z planem, gracz spokojnie jedzie sobie przez tunel w Al Mazrah i nagle przenosi się do Gułagu.

Trudno powiedzieć co dokładnie powoduje ten błąd. Zaraz po tym jak jeden gracz wsiada do samochodu, pojazd zaczyna unosić się w powietrzu, latać na prawo i lewo i ostatecznie jeden z członków zespołu ląduje w Gułagu.


ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Warzone 2 | Activision Blizzard

Reklama