Reklama

Call of Duty: Warzone 2 - nowy loadout Lachmann-762 dominuje w drugim sezonie

​Meta drugiego sezon Call of Duty: Warzone 2 zaczyna wyglądać coraz bardziej obiecująco. Jeden z ekspertów gry znalazł bardzo ciekawą klasę z Lachmann-762, która doskonale sprawdza się w battle royale Activision.

WhosImmortal to jeden z ekspertów Call of Duty: Warzone 2, który od premiery gry zajmuje się szczegółową analizą broni. Wielu fanów battle royale właśnie na jego kanale szuka najlepszych loadoutów. Klasy postaci prezentowane przez WhosImmortal potrafią sporo namieszać w mecie Warzone.

Reklama

W drugim sezonie wciąż dominują oczywiście przede wszystkim LMG, szczególnie RPK oraz Sakin MG38. Ręczne karabiny maszynowe zawsze były jednak bardzo specyficzne, różniły się od SMG czy AR i chociaż dobrze sprawdzają się aktualnie w Warzone 2, nie przypadną do gustu wszystkim użytkownikom.

WhosImmortal przygotował w rezultacie klasę postaci dla osób, które nie przepadają za LMG i chcą grać klasycznym AR. Używany w trybie full-auto Lachmann-762 może bardzo szybko sprzątnąć rywala z powierzchni ziemi, a biorąc pod uwagę ostatnie nerfy popularnych broni, może on śmiało mierzyć się z większością karabinów i pistoletów maszynowych.

Proponowany przez WhosImmortal loadout wygląda następująco:

  • Optic: Cronen Mini Pro (-1.35, -2.25)
  • Muzzle: Sakin Tread-40 (+0.48, +0.21)
  • Underbarrel: Lockgrip Precision-40 (-0.35, -0.23)
  • Ammunition: 7.62 High Velocity (+0.43, +5.76)
  • Magazine: 30-Round MagESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Warzone 2 | Activision Blizzard
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy