Reklama

Reklama

Call of Duty: Warzone - do gry trafią... Godzilla i King Kong

Plotki stają się rzeczywistością. Najpierw słyszeliśmy tylko o Godzilli, a teraz sprawdza się również informacja o nadejściu King Konga. Najnowszy przeciek sugeruje, że Operation Monarch w Call of Duty: Warzone zacznie się już 11 maja.

Z różnych źródeł dowiadywaliśmy się o debiucie potworów na serwerach popularnego battle royale. Samo Activision dorzuciło swoje trzy grosze do krążących w społeczności Call of Duty: Warzone plotek, potwierdzając tym samym nadejście Godzilli.

Plotki o jednym stworze połączono z wcześniejszymi doniesieniami Toma Hendersona. Znany insider twierdził w pewnym momencie, że Godzilla i King Kong wspólnie trafią na serwery Call of Duty: Warzone.

Reklama

Grafika, która wyciekła właśnie do sieci, zdaje się potwierdzać wszystko, co wiedzieliśmy do tej pory. Bardzo widowiskowy plakat zapowiada wydarzenie Operation Monarch - "Call of Duty: Warzone x Godzilla vs Kong". Oba potwory doskonale wpasowują się w krajobraz Caldery, który 11 maja może doczekać się znaczących zmian.

Skoro plany Activision są niemalże potwierdzone, pozostaje tylko pytanie, w jakiej formie oba potwory zawitają do Warzone. Grafika daje do zrozumienia, że nie chodzi tu koniecznie o ekskluzywne skiny, tylko o potencjalne zmiany samej Caldery.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy