Reklama

Reklama

Oficjalna zapowiedź mobilnego Call of Duty: Warzone

​Plotki stały się rzeczywistością. Dużo mówiło się o tym, że Call of Duty: Warzone zmierza powoli na urządzenia mobilne. Gra jest aktualnie najwyraźniej na tym etapie, że Activision jest gotowe na oficjalne ogłoszenie.

Ponad rok temu po internecie rozeszła się oferta pracy, która sugerowała pomoc przy mobilnej wersji Call of Duty: Warzone. Wtedy uznano projekt za oficjalny i od tego czasu żyliśmy w przekonaniu, że mobilna biblioteka Activision niedługo stanie się jeszcze większa.

Rok później sytuacja się powtarza, ale tym razem jest nieco bardziej oficjalnie. Na stronie Call of Duty pojawił się nowy post, informujący, że Activision pracuje aktualnie nad przeniesieniem swojego battle royale na ekrany telefonów i tabletów.

Reklama

Ogłoszenie niestety nie wiąże się jeszcze z podaniem daty premiery gry. Activision opublikował post na stronie, żeby poinformować, że szukają rąk do pracy. Można śmiało założyć więc, że do debiutu gry zostało jeszcze trochę czasu. Gry mobilne przechodzą zazwyczaj przez kilka publicznych testów, zanim w ogóle pojawią się w sklepach.

Kiedy Activision znajdzie już niezbędnych do tego projektu ludzi, możemy zacząć wyczekiwać zapowiedzi soft launchu. W kilku krajach na świecie powinien pojawić się wtedy wczesny build gry.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Warzone

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy