Reklama

Reklama

Call of Duty: Warzone niegrywalne ze względu na nowy bug ze znacznikami

Większość dużych aktualizacji Call of Duty: Warzone wprowadzała przy okazji do gry kilka błędów. Tym razem uczynił to Season 4 Reloaded, który oprócz porcji nowego contentu, zapewnił fanom battle royale poważny problem z pingowaniem.

Season 4 Reloaded może okazać się jedną z najciekawszych aktualizacji Call of Duty: Warzone w tym roku. Gdyby pojawienie się Terminatora w sklepie i zorganizowanie kilku związanych z tym eventów nie było wystarczające dla graczy, Raven Software zdecydowało się wreszcie znerfić kilka popularnych w ostatnich miesiącach broni.

Miejsce w mecie tych karabinów zajęły bronie z Modern Warfare. Pisaliśmy ostatnio, jak kilku popularnych streamerów uznało to za świetną decyzję i większość społeczności zdaje się z nimi zgadzać. Do topowych broni wróciło teraz m.in. Kilo, co bardzo ucieszyło weteranów battle royale Activision.

Reklama

Teraz okazuje się niestety, że Season 4 Reloaded przyniósł również trochę problemów. Najnowszym z nich jest bug związany z pingami. Jak widać na przykładzie, który znajdziecie pod tym adresem, kiedy tylko gracz oznacza przeciwnika wbudowanym w Warzone systemem pingów, pojawia się poważny stuttering i spadek klatek.

Na razie użytkownikom Reddita nie udało się dociec, skąd bierze się ten problem. Tematu nie zaadresował jeszcze również Raven Software. Dla doświadczonych graczy będzie to duży problem. Pingowanie jest nieodłączną częścią tej gry i wielu graczy używa go odruchowo, kiedy tylko rzuca im się w oczy coś na horyzoncie albo właśnie spostrzegli rywala. Trzeba więc liczyć na to, że Raven szybko pozbędzie się tego problemu.

Najlepsze tematy

Reklama