Reklama

Call of Duty: Warzone - popularne SMG z MW3 stało się istną maszyną do zabijania

Weterani Call of Duty: Warzone wrócili właśnie do znanego i lubianego niemalże od początku Modern Warfare 3 SMG. Striker 9 z odpowiednią kombinacją dodatków sprawdza się doskonale w battle royale.

Dla wielu fanów multiplayera Call of Duty liczba broni i dodatków w Modern Warfare 3 bywa przytłaczająca. Różnorodność karabinów i pistoletów często wychodzi oczywiście grze na dobre, ale setki dodatków, o które można je wzbogacić, regularnie przyprawiają o ból głowy. Jeszcze nie tak dawno temu w nowych COD-ach mieliśmy przecież klasyczny, znacznie prostszy system pick-10 czy pick-13.

Reklama

Na zamieszanie to nie powinni narzekać jednak gracze Call of Duty: Warzone. Możliwości w ramach battle royale jest bowiem bardzo dużo i meta regularnie się zmienia. Co jakiś czas Raven decyduje się na jakieś zmiany w balansie lub ktoś odkrywa po prostu broń, która umknęła do tej pory naszej uwadze. Nagle społeczność Warzone zaczyna testować nowe klasy postaci.

W swoim nowym materiale na temat SMG w Call of Duty: Warzone WhosImmortal, znany i szanowany ekspert battle royale Raven, ponownie przytoczył temat Striker 9. Jest to jedno z pierwszych SMG odblokowywanych w Modern Warfare 3, które cieszyło się sporym zainteresowaniem nawet w multiplayerze. WhosImmortal przyznaje, że wewnątrz Warzone jest ono bardzo efektywne i potrafi błyskawicznie eliminować przeciwników w aktualnej mecie.

WhosImmortal w swoim materiale proponuje następujący zestaw dodatków:

  • Muzzle: ZEHMN35 Compensated Flash Hider
  • Barrel: Striker Recon Long Barrel
  • Optic: Nydar Model 2023
  • Magazine: 50-round drum
  • Stock: No Stock

Striker 9 to nie tylko dobra opcja na urozmaicenie swojej rozgrywki i wzbogacenie posiadanych loadoutów, ale również skuteczna klasa dla osób rozpoczynających swoją przygodę w Warzone. Jeżeli dopiero nowości wprowadzone do gry za pomocą Modern Warfare 3, SMG Striker 9 wydaje się warte zainwestowania swojego wolnego czasu. Dostaniecie uniwersalną broń, która sprawdzi się na bliskich i średnich dystansach.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Warzone | Activision Blizzard
Reklama