Reklama

Counter-Strike 2 z rewolucyjnymi zmianami? Te nowości pojawią się w grze?

Według analiz jednego z popularniejszych informatorów związanych ze światem Counter-Strike’a, do gry już niebawem mogą przywędrować rewolucyjne i innowacyjne mechaniki. Czego mogą spodziewać się gracze?

ThourCS2, prominentny analityk i informator działający w obszarze strzelanki Counter-Strike 2, spekuluje, że najnowszy taktyczny FPS od Valve może doczekać się upragnionych nowości. Swoje rozważania opiera on na poprzednich aktualizacjach, jakie zagościły w tej produkcji.

Działający prężnie w serwisie X (ex-Twitter) użytkownik twierdzi, że niedługo system Overwatch może zostać udostępniony praktycznie wszystkim graczom. Gwoli przypomnienia, jest to narzędzie pozwalające społeczności gry na weryfikację, czy w konkretnych meczach nie mieliśmy do czynienia z oszustami wykorzystującymi nielegalne oprogramowanie. Do tej pory Overwatch udostępniany był w sposób mocno selektywny. Jeśli faktycznie funkcja ta trafiłaby do szerokiej gamy graczy, to być może udałoby się w lepszym stopniu wyeliminować nieuczciwe jednostki z gry.

Reklama

Inną zmianą, która może zostać wdrożona do gry przez Valve, jest wprowadzenie korektora głośności dla różnych trybów rozgrywki. To pozwoliłoby graczom na dowolne dostosowanie efektów dźwięków do własnych preferencji w zakresie słyszalności kroków, dźwięków broni i środowiska.

To samo źródło podało, iż Counter-Strike 2 może zostać ubogacony nowym trybem zabawy o nazwie Retake. Fani od dawna z utęsknieniem wyczekiwali zmian w zakresie nowych form szlifowania umiejętności i sprawdzenia się w boju. Zintegrowany oficjalny tryb Retake przyciągnąłby zapewne nowe pule graczy.

Nieco mniej istotna dla postronnego gracza jest spekulacja, że profesjonalni gracze, którzy dotarli do play-offów PGL Copenhagen Major 2024, otrzymają swoje trofea. Byłoby to solidne uhonorowane utytułowanych graczy, a warto podkreślić, że od wydarzenia minęły już prawie dwa miesiące

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Valve | Counter-Strike 2
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy