Reklama

Reklama

CS:GO. Przepisem na sukces mistrza świata z Rosji jest... masturbacja

Dzhami "Jame" Ali jest teraz na ustach wszystkich. Rosyjski profesjonalny zawodnik Counter-Strike: Global Offensive sięgnął po najcenniejsze trofeum w swojej karierze, a mianowicie po zwycięstwo w turnieju najwyższej rangi IEM Rio Major 2022. 24-latek przyznał, że przyczyną jego doskonałej dyspozycji jest... częste masturbowanie się.

IEM Rio Major 2022 zapisze się na kartach historii światowej sceny CS:GO. Pierwszy tak duży turniej w Brazylii, sporo niespodzianek, nieoczywiste rozstrzygnięcia i publiczność, jakiej sport elektroniczny jeszcze nie doświadczył.

Po intensywnej i wyboistej drodze zwycięstwo w rozgrywkach przypadło drużynie Outsiders budowanej na fundamencie czterech graczy z Rosji i jednego zawodnika z Kazachstanu. Kurz powoli opada, ale za to opaść emocjom nie pozwala Dzhami "Jame" Ali, reprezentant zwycięskiej formacji, do którego dodatkowo powędrowała nagroda najlepszego zawodnika turnieju.

Reklama

Masturbacja receptą na sukces rosyjskiego zawodnika CS:GO

Kapitan Outsiders zdradził nieco więcej szczegółów o jego przygotowaniach do najważniejszych meczów w turnieju. Snajper drużyny wyznał, że jego rutynową czynnością na chwilę przed rozgrywanym meczem jest... masturbacja. Według niego pozwala mu to kontrolować złość, by potem móc wykazać się lepszą dyspozycją.

Trzeba przyznać, że są to jedne z najbardziej otwartych i jednocześnie kontrowersyjnych słów wypowiedzianych przez profesjonalnego zawodnika w sporcie elektronicznym. Niemniej jednak, jeśli faktycznie "Jame" tę metodę uznaje za skuteczną, to nie w naszej gestii jest ocenianie tego.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy