Reklama

Dwa kolejne skiny w Call of Duty: Warzone czynią graczy niewidzialnymi

​Na tym etapie o bugach w Call of Duty: Warzone można by już napisać całą książkę. Najnowszy z nich, którego istnienia świadomi są już deweloperzy, po raz kolejny czyni model gracza niewidzialnym.

Raptem kilka dni temu pisaliśmy o dokładnie tym samym problemie ze skinem z 100 poziomu Battle Passa. Po Twitterze krążyły wtedy klipy, gdzie gracz walczył z latającą w powietrzu głową. Ze względu na założony przez rywala skin do operatora, reszta ciała była niewidzialna na pewnym dystansie.

Niedawno pojawiły się raporty o kolejnych, niewidzialnych skinach, co zmusiło Raven Software do zaadresowania tego problemu. Ich lista znajduje się na stronie Trello dedykowanej błędom w Call of Duty: Warzone. Dla Raven jest to sposób komunikacji ze społecznością. Gracze mogą przejrzeć listę problemów znanych deweloperom i sprawdzić czy coś, na co trafili, jest warte zgłoszenia.

Reklama

Najnowszymi, problematycznymi skinami są podstawowy skin do Wraith oraz Dark Aether do Weavera. Raven nie poinformował konkretnie, kiedy planują pozbyć się tego błędu. Jeżeli będziecie mieli problemy z dostrzeżeniem niektórych postaci w kolejnych dniach, nie zdziwcie się.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama