Reklama

EA Sports FC 24: Lewandowski otrzyma nowy styl w grze

EA Sports FC 24 nadchodzi wielkimi krokami. Już 29 września nastąpi premiera oczekiwanej gry piłkarskiej. W internecie dowiadujemy się coraz więcej informacji na temat tej produkcji. Teraz opublikowano listę zawodników, którzy będą mogli cieszyć się z indywidualnej animacji wykonywania rzutów karnych.

W jednym z poprzednich materiałów informowaliśmy o tym, że najlepsi zawodnicy w grze otrzymają swoje specjalne style wykonywania rzutów karnych. Mowa o nabiegu na piłkę, który znani zawodnicy wykonują w bardzo charakterystyczny dla siebie sposób. Na przykład Cristiano Ronaldo znany jest z tego, że szeroko rozstawia nogi przed rozpoczęciem biegu do piłki. Różni zawodnicy mają swego rodzaju rozmaite "rytuały" przed wykonywaniem jedenastek.

EA Sports w poprzednich FIF-ach próbowało spersonalizować wykonanie rzutów karnych dla największych gwiazd futbolu. Jednak niewielu zawodników miało tę charakterystyczną cechę w grze. Teraz ma się to zmienić. Jeden z profili na Twitterze, który zajmuje się publikowaniem przecieków i nowych informacji o EA Sports FC 24 opublikował listę piłkarzy, którzy będą mieli swoje style wykonywania rzutów karnych. Wśród gwiazd futbolu znajduje się Polak.

Reklama

Według poprzednich przecieków wiedzieliśmy m.in. to, że bohater jednej z najgłośniejszych sag transferowych ostatnich lat - Francuz Kylian Mbappe otrzyma indywidualną animację wykonania rzutu karnego. W tym gronie znajdą się także Lionel Messi, Bruno Fernandes, Erling Haaland, czy...Robert Lewandowski. Napastnik FC Barcelony będzie jedynym Polakiem, który zostanie w ten sposób wyróżniony przez kanadyjskie studio.

W mediach społecznościowych zaskakuje obecność Jamesa Taverniera - prawego obrońcy Rangers F.C., który nie jest tak rozpoznawalnym zawodnikiem, jak wyżej wspomniani zawodnicy. Jak na razie nie wiadomo, czy opublikowana lista jest już ostateczna i już zamknięta, czy też kolejne nazwiska zostaną do niej dodane. O tym przekonamy się już w najbliższych tygodniach.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: EA Sports FC 24 | FIFA
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy