Reklama

EA Sports FC: Poznaliśmy dwie "ikony" przyszłej gry?

W sieci pojawia się coraz więcej informacji odnośnie gry EA Sports FC, mającej zastąpić serię FIFA wydawaną od lat przez Electronic Arts. Jeden z najbardziej znanych użytkowników Twittera zajmujących się przeciekami ogłosił, jakie dwie "Ikony" znajdą się w trybie FUT 24.

EA Sports FC nadchodzi wielkimi krokami

O nowej grze od EA Sports dowiadujemy się coraz więcej. Do tej pory kanadyjskie studio ukrywało informacje odnośnie swojego najnowszego projektu, mającego zastąpić serię FIFA. Teraz jednak karty są sukcesywnie coraz bardziej odkrywane. Niedawno "Elektronicy" pochwalili się tym, jakie ligi będą dostępne w EA Sports FC. Ich liczba jest naprawdę imponująca. W produkcji zawarte będą takie rozgrywki jak m.in.: Premier League, Primera Division, Lique 1, Serie A, Liga Mistrzów czy Liga Europy oraz wiele więcej.

Dlatego już teraz możemy być pewni, że EA Sports FC będzie grą z najbardziej bogatą gamą praw licencyjnych na rynku. Ścisłą współpracę z Kanadyjczykami również ogłosił Manchester City, który będzie jednym z głównych klubów partnerskich. Jednak licencje to nie wszystko.

Reklama

Wielu zastanawia się nad kształtem trybu Football Ultimate Team, mającego zastąpić FIFA Ultimate Team. Jest to dla wielu jedyny powód, by każdego roku kupować nową część serii. Teraz prawdopodobnie poznaliśmy dwie "Ikony", które pojawią się w nowej grze.

Poznaliśmy dwie "Ikony" EA Sports FC?

Leakerzy publikują coraz więcej informacji na temat EA Sports FC. Powstały spekulacje już na temat ceny i ewentualnej daty premiery. Te dwie informacje póki co oficjalnie zostają zachowane w tajemnicy i wszystkie pogłoski z tym związane są nieoficjalne.

Jedna z teorii mówi o tym, że gra ma być w systemie free to play, czyli bez konieczności wydawania pieniędzy na kupno. Teraz znany użytkownik Twittera - Donk opublikował dwie "Ikony", które pojawią się w FUT 24.

Mowa o dwóch wybitnych legendach Realu Madryt - Francisco Gento oraz Alfredo Di Stefano. Obaj zawodnicy stanowili o sile “Królewskich" w latach 50-tych i 60-tych. Gento wystąpił w 427 spotkaniach Realu Madryt, zaś Di Stefano 282 razy założył koszulkę stołecznej drużyny. Zapewne ci dwaj gracze byliby rozchwytywani na rynku FUT i wielu graczy chciałoby posiadać karty tych dwóch legend.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: EA SPORTS FC | Electronic Arts
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy