Reklama

Epic Games naprawiło największy problem nowego sezonu w Fortnite

Nowy sezon w Fortnite rozgrzewa wszystkich fanów popularnej produkcji od Epic Games. Twórcy nie ustrzegli się też jednej wpadki podczas premiery Fortnite OG. Na szczęście po licznych apelach ze strony graczy bolączkę udało się szybko naprawić.

Prawdopodobnie jesteśmy w trakcie największego zawirowania w historii gry Fortnite. Deweloperzy pokusili się w ramach Fortnite OG uruchomienie klasycznego wehikułu czasu. Gra otrzymała swoisty restart, więc aktualnie zagrywać możemy się na klasycznej, znanej z pierwszych sezonów produkcji. Powróciły także uwielbiane przez fanów bronie i kilka ciekawych mechanik.

Szybko okazało się, że premiera Fortnite OG to prawdziwy strzał w dziesiątkę ze strony Epic Games. Fortnite ponownie zaliczył ogromne wzrosty liczby graczy. W momencie szczytowym do słynnej gry z gatunku battle royale zalogowało się ponad 6 milionów użytkowników.

Reklama

Niestety tytuł zanotował też kilka mniejszych wpadek, które niemal od razu wychwycili fani gry. Związane było to przede wszystkim z systemem leczenia. Na ziemi i w skrzynkach dosyć rzadko znaleźć można było małe i duże potiony do regenerowania naszej osłony. Z kolei bardzo często natrafić można było na przedmiot zwany Chug Jugs, który po wypiciu odnawiał nam do maksymalnej wartości zarówno życie, jak i osłonę.

Ewidentnie po drodze zachwiany został gdzieś balans - w teorii bardzo rzadki przedmiot pojawiał się na ziemi niezwykle często. Sporo graczy zaapelowało do Epic Games z prośbą o poprawienie tego stanu rzeczy. Na reakcję twórców długo nie musieliśmy czekać. W oficjalnym komunikacie deweloperzy przekazali, że zwiększono drop rate obu przedmiotów - zarówno małej, jak i normalnej fiolki z osłoną.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite | Epic Games
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy