Reklama

Fani Overwatcha 2 domagają się powrotu do starych rozwiązań. Oto powody

Ostatnia aktualizacja Overwatcha 2 wprowadziła kilka drobnych zmian do UI, które nie przypadły do gustu wielu graczom. Część społeczności zastanawia się, co skłoniło w ogóle Blizzard do takich decyzji.

Głównym źródłem frustracji fanów Overwatcha 2 jest ostatnio brak PvE. Chociaż Inwazja zapowiadała się na obiecującą aktualizację i faktycznie może taką być, Blizzard szybko wyjaśnił, że prędko nie doczekamy się kolejnej porcji podobnego contentu. Deweloperzy skupiają się głównie na PvP, co zmusiło ich do wycofania się z części obietnic złożonych jeszcze przed premierą gry.

W wyniku ostatniej aktualizacji Overwatcha 2 fala krytyki zalała elementy gry, który rzadko to do tej pory spotykało - UI. Użytkownik Reddita TechTaxi zwrócił uwagę na kilka drobnych zmian wprowadzonych we wczorajszym patchu. Po pierwsze, gra przestała informować o dodatkowych punktach XP za wybór konkretnej roli przed wejściem do kolejki.

Reklama

Jeszcze dziwniejszą zmianą jest jednak usunięcie przecinków z tablicy wyników wewnątrz gry. Wcześniej statystyki informowały, że dany gracz zadał "1,147" punktów obrażeń. Teraz ta sama wartość zostanie wyrażona poprzez proste "1147", co nie spodobało się wielu użytkownikom Reddita. Część z nich ma trudności z szybkim odczytaniem większych numerów pozbawionych przecinków.

Odczucia względem ostatniej aktualizacji są w rezultacie dosyć negatywne. Niektórym trudno jest zrozumieć, skąd wziął się pomysł na usunięcie wspomnianych elementów UI. Sporą konsternację spowodowały również zmiany do Zenyatty. Bohater ten był niedawno częstym tematem dyskusji, ale wprowadzone osłabienia do Orbów w oczach graczy w żaden sposób nie adresują ich krytyki.

Jeszcze większe zdziwienie spowodowało wzmocnienie Soldiera, jednej z najbardziej neutralnych postaci mety Overwatcha 2. Niedawne zmiany do systemu strzelania mocno mu pomogły, a w ostatniej aktualizacji dodatkowo zwiększono efektywność każdej z jego umiejętności. Wszystko poza sprintem będzie teraz znacznie lepsze i może znacząco zwiększyć popularność Soldiera.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Overwatch 2
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy