Reklama

Reklama

​Fani Rocket League otrzymają wyjątkowy i długo wyczekiwany samochód

Rocket League to dziesiątki świetnych pojazdów, które trafiają do gry od lat, ale już wkrótce gracze otrzymają coś niezwykłego. W grze pojawi się Ferrari 296 GTB.

Ten wyjątkowy supersamochód to pierwszy przypadek, kiedy auto włoskiej stajni trafia do Rocket League. Wszystko z okazji 75 rocznicy wyprodukowania przez fabrykę w Maranello pierwszego auta. Od tamtej pory trwa długa historia pojazdów tej marki, zarówno drogowych, jak i takich, które ścigają się wyłącznie po torach na całym świecie. 

296 GTB to model z silnikiem V6, pierwszy taki w linii marki Ferrari jeśli chodzi o samochody dopuszczone do ruchu po drogach publicznych. Wraz z silnikiem elektrycznym generuje on moc 830 koni mechanicznych.

Reklama

Czarny rumak w Rocket League

Zaś co do pojazdu w grze, to Ferrari 296 GTB korzysta z hitboxów modelu Dominus oraz realistycznych dźwięków silnika. Oprócz samego pojazdu oraz nowych dźwięków aktualizacja doda specjalnie przygotowane koła z motywem Ferrari, malowanie Assetto Fiorano oraz dedykowaną antenkę, również utrzymaną w klimatach stajni z Maranello. A jeśli ktoś uważa się za wybitnego fana Ferrari, to może upiększyć swój profil w Rocket League specjalnym bannerem, dostępnym za darmo.

Aktualizacja z Ferrari 296 GTB trafi do gry 31 sierpnia i jest to kolejny już pojazd dostępny w grze, który nie został stworzony specjalnie na jej potrzeby. Wcześniej były to między innymi samochody McLarena, Astona Martina, Lamborghini, a także Batmobil. Ten ostatni co prawda oczywiście nigdy nie był samochodem drogowym, ale też nie został zaprojektowany specjalnie na potrzeby gry. Wkrótce do grona tego typu pojazdów dołączy także Nissan z linii Z, tworzony w ramach współpracy z FaZe Clan.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rocket League | Ferrari

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy