Reklama

Faza finałowa ligi Gerarda Pique odbędzie się na Camp Nou

Rozgrywki piłkarskie Kings League wkraczają w zdecydowanie najciekawszą fazę sezonu. W grze o triumf pozostały już tylko cztery formacje. W niedzielę zostaną rozegrane mecze półfinałowe oraz finał. Areną zmagań będzie słynny barceloński obiekt.

Gerard Pique współtworzy Kings League

Kings League to rozgrywki, które w ubiegłym roku powołał do życia były kapitan FC Barcelony -  Gerard Pique. Wieloletni obrońca "Blaugrany" organizuje to z Ibaiem Llanosem - jedną z największych gwiazd wśród streamerów na platformie Twitch.tv. Współpracują przy tych rozgrywkach znane osobowości medialne czy streamerzy z Półwyspu Iberyjskiego. Liga zawiera łącznie dwanaście drużyn.

Kilka miesięcy temu media obiegła sensacyjna wiadomość, że jedną z gwiazd będzie słynny Brazylijczyk - Ronaldinho. Była gwiazda m.in. FC Barcelony i AC Milanu podpisała kontrakt z Porchinos FC. Transfer ten został ogłoszony podczas transmisji na żywo wcześniej wspomnianego Llanosa, który jest jednocześnie właścicielem Porchinos i współwłaścicielem całych rozgrywek Kings League.

Reklama

Camp Nou przyjmie Final Four Kings League

Teraz przyszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcia. Areną zmagań najlepszej czwórki Kings League będzie słynne Camp Nou, na którym swoje mecze rozgrywa na co dzień Robert Lewandowski ze swoją FC Barceloną.

W dwóch półfinałowych starciach zmierzą się ze sobą Los Troncos FC przeciwko Aniquiladores FC, a także skonfrontują się ze sobą El Bario oraz FC Saiyans. Oba mecze zapowiadają się bardzo ekscytująco. Już wiele godzin przed pierwszym gwizdkiem półfinałowego starcia, na streamie hiszpańskiego twórcy zgromadziło się ponad 130 tysięcy widzów.

Jest spora szansa na to, że podczas meczów pęknie bariera 200 tysięcy widzów jednocześnie oglądających transmisję na platformie Twitch.tv. Niewykluczone, że transmitowane mecze przyczynią się do pobicia rekordów oglądalności jednej transmisji w serwisie należącym do Amazona. Wszystkie trzy spotkania z całą pewnością dostarczą rozrywki widzom. Pierwszy mecz zaplanowany jest na godzinę 17:30.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv | Camp Nou

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy