Reklama

Reklama

FIFA 23: Lewandowski wśród najlepszych zawodników

​Robert Lewandowski jest bez cienia wątpliwości jedną z największych gwiazd FIFA 23. Polak dzieli najwyższą ocenę ogólną wraz z trzema innymi gwiazdami futbolu. Lewandowski znajduje się także w gronie rozchwytywanych zawodników w trybie FUT.

Przed premierą FIFA 23, wiele osób zastanawiało się, jaką ocenę ogólną otrzyma Robert Lewandowski. Przez wiele lat te najwyższe należały wyłącznie do Leo Messiego i Cristiano Ronaldo.

Jednak w ostatnich miesiącach forma legendarnej dwójki sportowców mocno podupadła. Przyszedł więc czas na nowych zawodników na szczycie. Tym razem do Polaka i kilku innych graczy trafiła najwyższa ocena w całej grze - 91.

Reklama

Wśród napastników jedynie Kylian Mbappe, Karim Benzema oraz Lionel Messi mogą pochwalić się identyczną oceną. Dlatego też nie jest to dziwne, że gracze FUT używają kart tych gwiazd futbolu do zbudowania jak najlepszego składu. Którzy strzelcy idealnie pasują do składów oprócz wymienionej czwórki? Statystyki mogą zaskoczyć wielu graczy.

Polak i Francuz na czele

Klasyfikację najlepszych napastników do FIFA Ultimate Team otwierają Robert Lewandowski i Kylian Mbappe. Nie jest to specjalne zaskoczenie, gdyż obaj piłkarze i w rzeczywistości są czołowymi światowymi graczami. Jednak w czołówce brakuje chociażby Karima Benzemy.

Na trzecim miejscu plasuje się Cristiano Ronaldo z oceną 90. Dalej mamy dwóch przedstawicieli Premier Legaue - Harry’ego Kane’a z Tottenhamu Hotspur i Erlinga Haalanda z Manchesteru City.

Szczególnie ten drugi jest chwalony przez graczy za swój styl biegania, siłę i umiejętności strzelania. Przed premierą gry, trudno było wskazywać na Norwega jako jednego z najlepszych graczy w całej FIFA 23.

Niestety oprócz Lewandowskiego, do klasyfikacji najlepszych napastników nie zakwalifikował się żaden inny Polak. Zapewne najbliżej miałby Arkadiusz Milik, ale statystyki piłkarza Juventusu są za słabe, by znalazł się on w tym gronie.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: FIFA 23 | EA Sports

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy