Reklama

Reklama

FIFA 23: Poznaliśmy datę debiutu mundialowego trybu

​Mistrzostwa Świata w piłce nożnej ruszają już za niespełna miesiąc. Kibice z całego świata z wypiekami na twarzy oczekują na tę imprezę. EA Sports już wcześniej zapowiedziało, że zostanie dodane darmowe DLC zawierające wirtualny mundial. Teraz poznaliśmy prawdopodobną datę jego premiery.

Mundial zawsze rozpalał serca kibiców

Nie można ukrywać, że Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to jedna z najważniejszych imprez sportowych na świecie. Już w listopadzie w Katarze spotkają się 32 czołowe reprezentacje na globie. Wśród nich znaleźli się nasi rodacy, którzy awansowali po barażu ze Szwecją.

Od wielu lat z okazji tego turnieju wypuszczane są gry lub dodatki do gier związane z Mistrzostwami Świata. W latach 2006-2014 na rynku pojawiała się dedykowana pozycja zawierająca treści mundialowe. Za wszystkie odpowiadało kanadyjskie studio EA Sports.

Przed czterema laty "Elektronicy" zmienili taktykę i wprowadzili specjalny mundialowy patch do "FIFA 19". Został on bardzo dobrze oceniony, gdyż zawierał on kilka interesujących elementów do FIFA Ultimate Team (m.in. nowy rodzaj kart) czy realistyczne obiekty tamtejszego mundialu.

Reklama

W tym roku będzie podobnie. Mamy otrzymać w jednej z aktualizacji dodatkowy tryb. Będzie on umożliwiał rozgrywkę w męskich i żeńskich Mistrzostwach Świata. Kiedy nastąpi jego premiera?

Mundial w "FIFA 23" już wkrótce

Największa piłkarska impreza na świecie rozpocznie się już za nieco ponad miesiąc. Pierwszy gwizdek na katarskim mundialu wybrzmi 20 listopada. Jednak tryb, o którym wspominamy zostanie udostępniony posiadaczom "FIFA 23" znacznie wcześniej.

Przecieki w tej sprawie ujawnił wiarygodny serwis "Insider Gaming", prowadzony przez Toma Hendesona. Możemy tam przeczytać, że już 9 listopada do produkcji dodane zostanie oczekiwane przez wszystkich DLC.

Jak na razie nie znamy jego kompletnej zawartości. Wiele spraw jest utrzymywanych w tajemnicy do tej pory. Wcześniej Kanadyjczycy zapowiadali, że wszystkie reprezentacje będą w pełni odwzorowane.

Na to jednak musimy poczekać, gdyż chociażby wirtualna kadra Brazylii aktualnie składa się z samych fikcyjnych piłkarzy. Według zapowiedzi ze strony "Elektroników", zabawa z wirtualnymi Mistrzostwami Świata zapowiada się bardzo emocjonująco.

Najlepsze tematy

Reklama