Reklama

Reklama

FIFA 23: Poznaliśmy wygląd twarzy legendy Realu Madryt

Alfredo di Stefano jest bez wątpienia jednym z najbardziej legendarnych piłkarzy w historii futbolu. Były gracz i trener Realu Madryt pojawi się w FIFA 23 jako karta "Ikony" dla trybu FIFA Ultimate Team. Teraz dowiedzieliśmy się, jak prawdopodobnie będzie wyglądała postać tego zawodnika sprzed wielu lat.

Nowe "Ikony" w FIFA 23

Do premiery FIFA 23 pozostały niespełna dwa tygodnie. Dlatego też fani piłkarskiej serii z całego świata nie mogą się już doczekać jej debiutu w sklepach. Jak to zwykle bywa na tym etapie, wiemy już w zasadzie wszystko o zawartości kolejnej gry z serii. Znamy także nowe "Ikony", które będą wydawane w formie kart w trybie FIFA Ultimate Team. To legendarni zawodnicy, którzy zakończyli już swoje kariery, ale przeszli do historii futbolu i w ten sposób są wyróżnieni przez kanadyjskie studio. Jedną z nowych tego typu postaci będzie Alfredo di Stefano.

Reklama

Były światowej klasy zawodnik Realu Madryt i reprezentacji Argentyny oraz Kolumbii i Hiszpanii (niegdyś można było zmieniać reprezentację narodową) przez jedenaście lat reprezentował barwy "Los Blancos". Później przez wiele lat był honorowym prezesem stołecznego klubu z Hiszpanii.

Teraz napastnik urodzony w Buenos Aires zostanie dołączony do "Ikon" FIFA 23. Dowiedzieliśmy się, jak prawdopodobnie będzie wyglądał jego wizerunek w wirtualnej rozgrywce futbolowej. Czy bardzo podobny jest do tego, jak to było w rzeczywistości, gdy di Stefano grał w piłkę?

Wirtualne odwzorowanie di Stefano może zachwycać

W serwisie Reddit.com pojawił się screenshot z gry, przedstawiający legendę Realu Madryt ocenioną na 96 i 97 punktów na karcie FUT. Trzeba przyznać, że wizerunek Argentyńczyka jest bardzo dobrze dopracowany.

Co prawda nie jest to fotorealizm, jak to bywa u Kyliana Mbappe czy Leo Messiego, lecz trudno jest o tego typu szczegółowość u zawodnika, który grał ponad 60 lat temu, więc materiały z czasów jego młodości są dosyć ograniczone.

Niemniej jednak, użytkownicy FIF-y powinni być zadowolony z wyglądu tego zawodnika. Gra zadebiutuje na rynku już 30 września, więc za chwilę każdy, kto zakupi egzemplarz FIFA 23, będzie mógł sam ocenić tego typu niuanse.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: FIFA 23 | Alfredo Di Stefano

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy