Reklama

Reklama

FIFA 23: Reakcja piłkarzy Realu Madryt na swoje oceny jest bezcenna

​Piłkarze Realu Madryt wzięli udział w wydarzeniu, podczas którego dowiedzieli się o ocenach ogólnych swoich kart w FIF-ie 23. Mieli oni zgadnąć swoje statystyki, a potem im przedstawiono to, co widnieje na kartach. Wśród zawodników "Królewskich" panuje bardzo dobra atmosfera.

Oceny w FIF-ie ważne dla piłkarzy

Pomimo tego, że FIFA jest "tylko" grą wideo, piłkarze, którzy są w niej zawarci bardzo mocno zwracają uwagę na swoje postacie. Tyczy się to przede wszystkim wyglądu i oceny ogólnej. Zawodnicy zwracają uwagę na to, czy ich wirtualne odpowiedniki są w wystarczającym stopniu podobne do tego, jacy są w rzeczywistości.

Kilka lat temu głośna była sprawa Francka Ribery’ego, który publicznie zgłaszał pretensje wobec EA Sports, że studio zaniedbało jego wygląd w grze. Faktycznie, skrzydłowy reprezentacji Francji i wówczas Bayernu Monachium posiadał jedynie wygenerowaną przez komputer twarz. Języczkiem u wagi jest także ocena ogólna.

Reklama

Zawodnicy bardzo często mają zastrzeżenia do tego, że zostali zbyt nisko ocenieni przez kanadyjskie studio. Nie od dzisiaj wiemy, ze sportowcy na najwyższym poziomie są często wyczuleni na swoim punkcie.

Liczby nie kłamią

W sieci pojawiła się reakcja graczy Realu Madryt na swoje ratingi w FIFA 23. Trzeba przyznać, że wśród piłkarzy "Królewskich" panowała bardzo wesoła atmosfera.

Na materiale wideo widzimy między innymi Viniciusa Juniora, Rodrygo czy Federico Valverde'a. Wszyscy gracze aktualnych Mistrzów Hiszpanii z uśmiechem przyjęli statystyki, które przyznało im EA Sports.

Nie można się temu jednak dziwić. To gracze, którzy stanowią przyszłość w futbolu, nadal są bardzo młodzi, więc kanadyjska firma to dostrzegła i nadała im bardzo wysokie oceny ogólne z potencjałem na rozwój.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy