Reklama

Finalnie LEGO nawiązało współpracę z grą Fortnite. Ogrom skórek za darmo

Fortnite oficjalnie już wkroczył w Rozdział nr 5. Epic Games z tej okazji przygotowało dla swoich graczy masę nowości. Tą największą jest podjęta z firmą LEGO współpraca, która pozwoli na granie Waszymi ulubionymi skórkami w wydaniu klocków LEGO.

O zacieśnianiu więzi na linii Fortnite - LEGO pisaliśmy już kilka tygodni temu. W sieci zaroiło się bardzo licznie od przecieków donoszących o tym, że LEGO faktycznie zaakcentuje swoją obecność w uniwersum najpopularniejszego na rynku battle royale. Finalnie tak się właśnie stało w 5. Rozdziale tej produkcji, który zadebiutował dokładnie 3 grudnia 2023 roku.

Jak informują producenci gry, ponad 1200 klasycznych strojów w Fortnite otrzymało własne wydanie w stylu LEGO.

Reklama

LEGO trafi do świata gry już 7 grudnia, więc bez wątpienia jest to wyczekiwany dzień przez wszystkich fanów tego dzieła. Co w tym wszystkim istotne, skórki LEGO automatycznie zostaną dodane do Waszych szafek. Nie musicie ponosić za ich odbiór żadnych kosztów. Wystarczy sprawdzić stronę szczegółów konkretnego stroju w szafce lub w sklepie.

To duża i przełomowa chwila w całej historii Fortnite. Przez wiele miesięcy co rusz rozlegały debaty inicjowane przez fanów tej gry związane z potencjalnym pojawieniem się LEGO - w jakiejkolwiek postaci - w grze. Teraz wszystko się zmaterializowało, więc wiele osób faktycznie otrzymało to, na co czekało naprawdę długo...

Poniżej możecie zobaczyć krótki filmik promocyjny z "przeniesieniem" wirtualnych skórek w grze do stylistyki klockowej z LEGO:

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite | Epic Games
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy