Reklama

Reklama

Fortnite. Dzięki tej jednej rzeczy niektórzy potrafili zarobić fortunę...

Kod Twórcy w Fortnite: Battle Royale przynosi influencerom całkiem niezłe możliwości zarobku. Kilka lat temu, gdy Fortnite był u szczytu swej popularności, dochody z tego tytułu były ogromne. Więcej na ten temat powiedział Dominik "MokrySuchar" Stokłosa.

Czym jest Kod Twórcy?

Kod Twórcy otrzymują influencerzy, którzy mają jakiś związek z Fortnite: Battle Royale i weszli we współpracę z Epic Games. Taki kod używany jest przez społeczność Fortnite’a przy dokonywaniu zakupów. Jeśli go użyją, wówczas część wydanej kwoty trafia do influencera, którego kod został aktywowany. W ten sposób możemy wesprzeć swojego ulubionego streamera czy YouTubera. Epic Games nie robiło wielkich problemów i wielu twórców otrzymało taką możliwość.

Reklama

Jednak tylko ci, którzy mieli bardzo dużo widzów mogli liczyć na ogromne zarobki z tego źródła. Ile najwięcej można było zarobić z samego Kodu Twórcy? Powiedział o tym podczas swojej transmisji Dominik "MokrySuchar" Stokłosa. Kwoty mogą powalić wielu na kolana.

Najwięksi zarobili nawet 100 tysięcy złotych dziennie

Sprawach zarobków influencerów Stokłosa jest często bardzo dobrze poinformowany. Jego wiedza wynika z tego, że zna dobrze środowisko streamerów, gdyż przebywa w nim od wielu lat i sporo informacji posiada. Tym razem zdecydował się ujawnić, ile najwięcej pieniędzy dziennie zarabiali najwięksi streamerzy w Polsce. Za przykład posłużył "Ewroon".

Tak wielkie kwoty i tak są "kroplą w morzu" zarobków ze Stanów Zjednoczonych. Twórcy za oceanem mają o wiele większe zarobki niż w Polsce, a wynika to chociażby z większej widowni i tego, że nadają w języku angielskim, co stwarza większe perspektywy popularności.

Najlepsze tematy

Reklama